ERA Alka - Petr Michálek

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Alka /  Petr Michálek /  Reference

Reference

PRODEJ MEZONETOVÉHO BYTU PRAHA

S prodejem velkého bytu v Praze jsme se obrátili na dvě renomované pražské realitní kanceláře.Více jak rok a půl  jsme sledovali jejich ne příliš aktivní práci a odolávali tlaku na snížení prodejní ceny. Na doporučení jsme smlouvy ukončili a uzavřeli smlouvu novou s panel Petrem Michálkem a realitní kanceláří ERA. Rozdíl byl patrný ihned. Profesionální foto, doplněné vybavení bytu pro prezentaci klientům, perfektní inzerce a hlavně informační servis pro nás prodávající. Byt jsme prodali za necelý půl rok a za cenu, kterou jsme požadovali. Dojednání prodeje a předání nemovitosti není snadný úkol. Pan Michálek se toho ujal naprosto profesionálně, ušetřil náš čas a osobně zajistil vše co bylo nutné k předání a převzetí  ke spokojenosti obou stran.

A nyní i my rádi dáme doporučení a pět hvězdiček. 

RNDr. David Strnad, podnikatel, Praha 5

PRODEJ CHALUPY NA VYSOČINĚ

"Realitní makléř pan Petr Michálek prodával naší nemovitost k naší velké spokojenosti. Jeho ochotu, přístup, spolehlivost, poctivost a zodpovědnost hodnotíme jako výbornou. Jeho práce je opravdu profesionální."

manželé Hájkovi

PRODEJ RODINNÉHO DOMU V OBCI BOJIŠTĚ

"Pokud bych měla doporučit realitního makléře pak by to byl určitě pan Petr Michálek. Korektní a přátelské jednání, velká ochota, vše co se domluvilo také platilo, aktivní přístup. V případě, že budeme opět potřebovat služby realitní společnosti, rádi se na vás obrátíme."

Starostová Kristýna

PRONÁJEM 14 KANCELÁŘÍ O CELKOVÉ VÝMĚŘE 430m2

"Práce pana Michálka si velice vážím. Jednání s ním bylo od začátku do konce příjemné, profesionální a maximálně korektní. S prostory i s pronájmem jsme jako firma velice spokojeni. Jeho realitní služby můžu s klidným svědomím komukoli odporučit."

Radko Pokorný, jednatel MICROSITE CZ s.r.o.  www.microsite24.com

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Alka /  Petr Michálek /  Reference