ERA All in one Praha - Tomáš Los

O mně

 

NEKUPUJTE ZAJÍCE V PYTLI !!!

PROVĚŘENÍ A INSPEKCE NEMOVITOSTI JSOU SAMOZŘEJMOSTÍ PŘI PRODEJI A NÁKUPU V RÁMCI VÝHRADNÍ SPOLUPRÁCE

 

www.TOMASLOS.CZ 

 

 

 

Vážení klienti,

 

jmenuji se Tomáš LOS a pracuji v Realitních kancelářích ERA All in One, jako manažer a certifikovaný realitní makléř.

 

Když jsem si vybíral partnera, ERA® a její kancelář ERA All in One byli pro mne zárukou profesionality, proklientského přístupu a hlavně 40 lety prověřeného unikátního know-how

 

Reality jsou „mou“ vášní již 11 let a za tu dobu jsem zrealizoval více než 350 obchodních případů v celé České republice. Má práce je můj život a prostě mne baví!!!  

 

Praxe, vzdělání a zápal pro hru, mi umožnily pracovat v různých odvětvích realitního byznysu na obchodních, technických a manažerských pozicích. Pracoval jsem jako makléř a manažer v realitní kanceláři, manažer v investiční výstavbě a developmentu bytové výstavby. Po celou dobu stále poskytuji realitní služby soukromé klientele z ČR i zahraničí.

 

Realitní trh se neustále vyvíjí, proměňuje, ale jedno zůstává stejné. Pro makléře musí být jeho práce životním stylem, protože jen tak dá své službě vše, včetně vzdělání a profesionality.

 

Velmi rád si vás zařadím mezi své spokojené klienty, přátele a osobně udělám maximum, abych byl tím nejlepším průvodcem na realitním trhu.

 

Srovnávací tržní analýza, Prověření nemovitosti a Marketingový plán prodeje nebo nákupu nemovitosti jsou pro každého klienta zdarma.

 

Jsem profesionální realitní makléř, domluvte si se mnou nezávaznou schůzku a zjistíte, že reality se dají dělat profesionálně a s přínosem pro Vás.

 

Bc.Tomáš Los, MBA

 

NEVÁHEJTE MNE KDYKOLIV KONTAKTOVAT, STAČÍ SI JEN VYBRAT A ROZDÍL POZNÁTE SAMI

tel.: 730 530 003
e-mail: tomas.los@era-reality.cz

www.tomaslos.cz

Tomáš Los
Jméno: Tomáš Los
Manažer, Certifikovaný realitní makléř
Telefon: 730 530 003