ERA Alter Ego - Ing. Oxana Khorst

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Alter Ego /  Ing. Oxana Khorst /  Reference

Reference

MÁJITEL BYTU V PRAZE 5: PAN KRAVCHENKO

Очень довольны проделанной Jrcfzjq работой. Профессионально, тактично, спокойно. Оксана порядочный человек и грамотный hиелтор. Сделала все, что мы хотели и даже больше. Рекомендую от души! 

MÁJITELKA BYTU V PRAZE 9: PANÍ PROTOVCHANSKAYA

Профессионализм, терпение, уважение к клиенту, все было на очень высоком уровне!!!. Спасибо большое за Вашу работу, удачи Вам ! 

MÁJITELKA BYTU V PRAZE 8: PANÍ FAVORITOVA

Тем, кому трудно ориентироваться на рынке недвижимости в Праге очень рекомендую обратиться к надежному, опытному и профессиональному риелтору Хорст Оксане. За много лет нашего сотрудничества с ней, у меня никогда не возникло претензий к ее работе. Она умеет дипломатично вести переговоры, чувствует характер клиентов, дает консультации и в других областях, связанных с недвижимостью, а главное, работает 7 дней в неделю: что очень подходит при срочной покупке недвижимости или поиске квартиры в аренду.  Она всегда на связи и в хорошем настроении. Так же очень ей благодарна за человеческую поддержку в трудные моменты принятия решений.

MÁJITELKA BYTU V PRAZE 10: PANÍ GREKHOVA

Оксана очень внимательный и дружелюбный человек, специалист высокого уровня. Всегда ориентирована на результат и готова учесть все пожелания. Даже в моём непростом случае (я живу за рубежом и продажа происходила без моего присутствия), всё было четко и своевременно. Оксана работает быстро, даёт все необходимые  пояснения, не остаётся недосказанности, на нее можно положиться. 

KUPUJÍCÍ BYTU V PRAZE 10: PANI MILENA RŮŽIČKOVÁ

Koncem roku 2017 jsem hledala pro sebe nový byt. Díky tomu jsem se seznámila s paní Oxanou, která mi velmi pomohla najít svůj vysněný byt. I když to bylo zpočátku trochu komplikované, tlačily nás termíny , díky paní Oxaně a jejímu profesionálnímu, ale přesto i lidskému přístupu vše dopadlo dobře. Tímto jí velmi děkuji , když budu potřebovat, znovu se na ní obrátím a mohu jí s důvěrou doporučit.

KUPUJÍCÍ BYTU V PRAZE 4: PAN VITO KINCL

Byla to ma prvni zkusenost s nakupem nemovitosti a osud mi nemohl prat lepe. O vyrizeni cele zalezitosti se starala pani Oxana Khorst. Cela vec byla celkem komplikovana a pro vsechny zucastnene strany to bylo stresujici, hralo se o cas a prave pani Oxana byla ten pravy profesional, ktery vedel, co je vzdy treba udelat. Navic jednala s neuveritelnou lidskosti a umela vzdy najit povzbudiva slova a spravne reseni, kdyz situace nevypadala dobre. Za to ji z celeho srdce dekuji. V budoucnu se na ni vzdy rad obratim.

KUPUJÍCÍ BYTU V PRAZE 9: PAN ANDREY ZAKHARCHENKO

Уважаемая Оксана! Хочу высказать Вам слова благодарности за Вашу работу. Мне было очень приятно с Вами сотрудничать. В процессе подготовки документов к оформлению купли-продажи квартиры Вы ни разу не дали усомнится в Вашем профессионализме. Особенно было приятно видеть Вашу пунктуальность и аккуратность, да же в мелочах. Удачи Вам в дальнейшем. Хороших клиентов. С удовольствием буду Вас рекомендовать своим знакомым! Спасибо!

MÁJITELKA BYTU V PRAZE 10: PANÍ DUŠKOVÁ

Když jsem hledala investiční byt, poznala jsem řadu realitních makléřů, ing.Khorst mezi nimi opravdu vynikala. Proto bylo pro mě jasnou volnou, když jsem byt potřebovala pronajmout, že jsem na ní obrátila, na rozdíl od ostatních, se kterými jsem se setkala. Pronájem bytu zařídila skvěle, se vším mi poradila a celým procesem provedla. Mohu jí jen doporučit, je stoprocentně spolehlivá a profesionální. 

NÁJEMCE BYTU V PRAZE 10 - VRŠOVICE: PANÍ SHELEST

Оксана профессионал своего дела, полностью вела процесс оформления аренды квартиры. В рабочее и нерабочее время встречалась для предоставления консультаций и помощи в переводе документов. Всегда на связи и готова помочь по всем возникающим вопросам. Очень приятный человек с которым легко сотрудничать.
 

KUPUJÍCÍ POZEMKU V KOZMICÍCH: PANÍ PETRA POTŮČKOVÁ A JAN MELICH

S paní Khorst jsem jednali ohledně koupě stavební parcely. Byla nám k dispozici po celou dobu jednání o koupi a ochotně odpovídala na naše dotazy. Naše požadavky vyřešila k naší spokojenosti. S prací paní Khorst jsme byly spokojeni, její přístup byl profesionální a lidský. Děkujeme Vám.

KUPUJÍCÍ BYTU V PRAZE 5: PANÍ MARIE MATYSOVÁ

Byla jsem velmi spokojena s přístupem a se službami, které mi paní Oxana poskytla při koupi mého bytu na jaře 2015. Byla mi rádcem, podporou a s jejím lidským a profesionálním přístupem vše proběhlo bez nejmenších komplikací. Budu-li do budoucna potřebovat, opět se na ní obrátím. Člověk na svém místě, kterého ráda doporučím všem. Děkuji

KUPUJÍCÍ BYTU V PRAZE 9: PANÍ MONIKA ROHLÍKOVÁ

Přes paní Oxanu jsem řešila koupi nového bytu v Praze. Byla velmi vstřícná, ochotná a jakýkoliv můj požadavek se snažila vždy vyřešit ku prospěchu všech stran. V budoucnu bych se na ní s prodejem bytu zase obrátila.
Děkuji'

NÁJEMCE HOTELU V PRAZE 2: PANÍ GABRIELA SMÉKALOVÁ

S Vaší prací a osobním přístupem jsem byla velmi spokojena,  ráda se s Vámi setkám i ohledně dalšich nemovitostí.

MAJITELÉ BYTU V PRAZE 10 - ZÁBĚHLICE: MANŽELÉ SOKOLOVÍ

Оксана - это не только профессионал самого высокого уровня, она еще и человек замечательный, чуткий и доброжелательный. Обратиться к ней нам посоветовали наши друзья, ее бывшие клиенты. И эта цепочка признательности и уважения, мы уверены, не закончится никогда.

NÁJEMCE BYTU V PRAZE 5 - STODŮLKY: PAN JAKUB KONEČNÝ

Přes paní Oxanu Khorst jsem si pořizoval byt k pronájmu a touto cestou bych jí chtěl ještě jednou poděkovat za její profesionální, lidský přístup, který jsem při vyřizování a jednání dostal. Pokud se chcete obrátit na pomoc při hledání Vašeho budoucího bydlení, paní Khorst je určitě člověk na pravém místě.

PANÍ OLGA BÍMOVÁ

Přes paní Oxanu Khorst jsem již v minulosti pořizovala svojí chatu a i dnes se na ní obracím o pomoc při nalezení velmi specifického bytu pro invalidní osobu. S jejím lidským a zároveň naprosto profesionálním přístupem si získala mojí přízeň a vždy budu využívat spolupráce s ní.

MÁJITELKA RESTAURACE V PRAZE 2: PANÍ TATYANA ABDUKHAMIDOVA

С Оксаной Хорст мы начали сотрудничать в начале 2012 года. Я обратилась к ней по рекомендации своей знакомой. Оксана сдала в аренду ее квартиру, которая до этого долго простаивала. Ключевым моментом для меня в отзыве подруги было то, что Оксана сразу, при первом осмотре, сделала анализ и дала рекомендации по обустройству этой квартиры. После чего квартира была с успехом сдана. У меня, на тот момент, уже как несколько месяцев, было в процессе сдачи в аренду принадлежащее мне коммерческое помещение. Причем привлечено к этому было несколько агентств. После начала сотрудничества с Оксаной, в короткие сроки была осуществлена сделка и подписан договор. Ещё мне очень импонирует объективность Оксаны в отношении интересов обеих сторон. Ее грамотное сопровождение сделок максимально исключает возникновение конфликтов между сторонами или, по крайней мере, дает правильный выход из таких ситуаций. Убедившись в профессионализме, человеческой порядочности, корректности, в хорошем знании конъюнктуры рынка недвижимости, наличии обширной базы данных, я доверяю Оксане все операции со своей недвижимостью. И каждый раз убеждаюсь, что Оксана Хорст - риэлтор, который знает и любит свою профессию и уважает финансы своих клиентов.

KUPUJÍCÍ BYTU V PRAZE 10 - ZÁBĚHLICE: PAN MARTIN ČEJKA

Paní Oxanu mohu jenom doporučit. Oceňuji zejména její velkou ochotu a zkušenosti.

KOLEGYNĚ PANÍ BLANKA JIŘÍKOVÁ: PRONÁJEM BYTU V PRAZE 8

Spolupracovala jsem s paní Oxanou na pronájmu bytu v listopadu 2016. Spolupráce probíhala hladce od začátku do konce. Pokud najdete nemovitost, kterou má paní Oxana v databázi, která se Vám líbí, doporučiji se s paní Oxanou spojit. Přeji všem pohodové bydlení.

MAJITEL BYTU V PRAZE 10 - STRAŠNICE: PANÍ ELENA MIKHAILOVA

Я неоднократно обращалась к Оксане за ее профессиональной помощью. Она очень ответственный и дружелюбный человек, с которым приятно работать и в котором уверен что не подведет. Она уже давно работает на этом рынке, что делает ее "проводником" для тех, кто только открывает для себя эту страну и ее устройство. И что самое главное в моем опыте работы с Оксаной, что она всегда сделает свою работу и свыше того, если нужна дополнительная помощь или консультация.

NÁJEMCE BYTU V PRAZE 10 - STRAŠNICE: PANÍ ANNA GRAYSTON

If anybody needs to find a flat I recommend to work with Oxana. She is very efficient and professional. She managed to find us a flat within just 2 weeks. Looking for a flat is a very stressful process, and on top of that some estate agents in order to sell you a flat put so much pressure on you, but Oxana doesn't do that she always listens to your preferences first. That's why I prefere working only with her. Also after just arriving to Czech Republic we didn't know any rules or regulations about rental contracts, she was so kind to explain us everything what we should be careful about what is good and bad. So basically she was guiding us all the way through even after finding a flat she was still helping us with many different things, I really appreciate that. So in short you can trust Oxana, she is a professional of her business and she won't let you down.

KUPUJÍCÍ BYTU PRAHA 9: PAN ROMAN KANIZA

V roce 2015 jsem kupoval byt přes realitní kancelář, kde zprostředkování a převod bytu zajišťovala Oxana Khorst. Zpočátku jsem byl trochu nedůvěřívý, ale byl jsem mile překvapen vstřícností, ochotou a profesionalitou na rozdíl od jiných makléřů. Celá transakce proběhla bez problémů (prodávající byl cizinec a bylo nutné vypořádat hypotéku).

SENIOR CONSULTANT P. RICHARD FLEJBERK: PRONÁJEM BYTU V PRAZE 10

Se službami Vaší ERA realitní kanceláře jsem byl v průběhu jednoho obchodního případu celkem spokojen.
Práce paní Khorst byla profesionálně provedena. Vaše služby budu doporučovat.

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Alter Ego /  Ing. Oxana Khorst /  Reference