ERA Best - Jiří Šimon

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Best /  Jiří Šimon /  O mně

O mně

OCENĚNÍ NEMOVITOSTI ZDARMA!

ZANECHTE MI VÁŠ kontakt  a zÍskejte ocenění vaší nemovitosti zdarma
       

Pokud uvažujete o prodeji nemovitosti, je jedním z nejdůležitějších faktorů úspěšného prodeje právě nastavení správné prodejní ceny. nechte si zpracování ocenění vaší nemovitosti zdarma. zanechte mi kontakt nebo mi zavolejte na tel: 602 30 40 70. 

Zde si můžete prohlédnout reference mých klientů!

ZDE SI Můžete prohlédnout archiv mnou prodaných nemovitostí 

 

 

Vítejte na osobním webu profesionálního ERA® realitního makléře.

Jmenuji se Jiří Šimon a jsem profesionální realitní makléř. Osobně nemám moc rád líbivé řeči a jak se říká "papír snese vše" a proto, půjdu rovnou k věci. Za mě mluví výsledky, UMÍM PRODÁVAT NEMOVITOSTI! Pokud chcete i vy prodat svou nemovitost RYCHLE a za co NEJVYŠŠÍ CENU, využijte i Vy mou 92% úspěšnost prodeje nemovitosti a zavolejte mi na tel.: 6020304070. Jsem zvyklý nemovitosti opravdu prodávat, ne jen nabízet! Již více než 14 let působím na Neratovicku a Mělnicku. Svou práci za dobu praxe znám do detailu a za pomoci celosvětového know-how společnosti ERA Reality, která je na trhu více než 45 let, pomůžu i vám. Využiji veškeré zkušenosti ve Váš prospěch a budu Vaším průvodcem na složitém realitním trhu. Pokud hledáte, tak jako již 1230 spokojených klientů před vámi, profesionála na realitním trhu, jste zde správně. Za dobu své praxe jsem prodal více než 570 nemovitostí. Tvrdím, že práce realitního makléře není prací, ale "životním stylem" a proto mám svou vlastní filozofii: "Nemovitosti jsou můj život" již více než 14 let. Budu velmi rád, když se i vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, tak jako ostatní. Osobně proto udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Má práce mě prostě baví! 

 

Moje motto: "Tajemství úspěchu je dělat obvyklé věci, neobvykle dobře."  John D. Rockefeller

Připojte se ke mně na sociální sítě:                  

Jak určuje cenu nemovitosti profesionální realitní makléř? Stáhněte si informační leták!
Zde si můžete prohlédnout výběr mnou realizovaných prodejů nemovitostí
Zamyšlení nad stavem realitního trhu

Osobně vnímám současný realitní trh jako velmi podivný, plný nekalých praktik, malých či velkých podvodů na klienty a další jednotlivosti, které v souhrnu mají za důsledek diskreditaci práce realitního makléře. Bohužel musím přiznat, že si za svou pověst mohou realitní makléři ve většině případů sami díky tomu, jak se chovají ke svým klientům a jaké používají praktiky. Tento trend je způsoben velkým množstvím převážně neprofesionálních makléřů, kteří berou svou práci jen jako zdroj příjmů bez ohledu na potřeby klientů. Já vnímá práci realitního makléře ne jako práci, ale jako poslání a životní styl. Poslání uspokojovat klienty a především být jejich osobním realitním poradcem, plnit jejich přání a být pomocníkem ne jen prostředníkem. V České republice je běžné, že každý má svého bankovního poradce, pojišťovacího poradce, daňového poradce atd... ale pro realitního poradce zatím u klientů prostor nebyl, přitom je potřebné si uvědomit, že při prodeji nebo koupi své nemovitosti, většina klientů zachází s velkým majetkem a nezřídka kdy s celoživotními úsporami. Je potřeba si uvědomit, že svěřujete "nějakému" realitnímu makléři svůj majetek v nemalé hodnotě. Proto se domnívám, že je třeba, aby si každý správně vybral "svého" realitního poradce, ve kterého bude mít svou důvěru a z toho spojení musí vzniknout partnerský vztah založený na dlouhodobé důvěrné spolupráci na bázi partnerství, které přinese profit především vám. Budu rád pokud si pro své realitní transakce vyberete právě mě. Udělám vše proto, abych Vás nezklamal.

Doporučení

Na základě zde uvedeného, bych každému doporučil, aby si prověřil zkušenosti a znalosti několika realitních makléřů, nedal na líbivé proklamace většiny makléřů, nedal na lživé reklamy a poté si vybral jednoho realitního makléře, který se pro Vás musí stát dlouhodobým partnerem a bude Vás profesionálně zastupovat na realitním trhu. Profesionální realitní makléř musí zastupovat Vaše zájmy při realitní transakci.

Můj závazek

Osobním příslibem se zavazuji, že budu Vaším spolehlivým realitním poradcem na trhu. Domluvte si se mnou nezávaznou schůzku a zjistíte, že reality se také dají dělat profesionálně a s přínosem pro Vás.

Informace pro klienty ke stažení:

10 věcí, které musíte vědět, než si najmete realitního makléře

CHCETE PRODAT VAŠI NEMOVITOST RYCHLE A ZA CO NEJVYŠŠÍ CENU? 
STEJNĚ JAKO ZA 14 LET MÉ PRAXE, STOVKY KLIENTŮ PŘED VÁMI?
NABÍZÍM VÁM SVOU 92% ÚSPĚŠNOST PRODEJE! 

ZANECHTE MI ZDE VÁŠ KONTAKT A PRODEJTE VAŠI NEMOVITOST 
ZA ADEKVÁTNÍ CENU A POŽADOVANÝ ČAS! 
JSEM ZVYKLÝ NEMOVITOSTI PRODÁVAT NE JEN NABÍZET!

               

 

 

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Best /  Jiří Šimon /  O mně