ERA Best - Jiří Šimon

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Best /  Jiří Šimon /  Reference

Reference

Majitelé bytu k pronájmu - manželé Kovalovští

Dobrý den pane Šimone,
ráda bych Vám i jménem manžela chtěla moc poděkovat za perfektní spolupráci při pronájmu naší nemovitosti. Vybrali jsme si Vás na základě doporučení klienta, který s Vámi byl velice spokojený. Propracovanost a připravenost s jakou práci odvádíte je naprosto úžasná. V případě, že bychom měli v budoucnu s nemovitostí nějaké další plány, neváhali bychom se na Vás obrátit. Určitě Vás můžeme dalším potencionálním klientům jen doporučit.

Kupující pozemku na Mělníku manželé Vališovi

Pane Šimone, dovolte nám poděkovat Vám za perfektní spolupráci při koupi stavebního pozemku!

Do spolupráce jsme vstupovali s obavami a velkou obezřetností, zejména kvůli mediální masáži; ohledně podvodných realitních makléřů, praktikám realitních kanceláří a podobně. I proto jsme velmi detailně zkoumali všechny podmínky uvedené v rezervační smlouvě i kupní smlouvě samotné.
Všechny naše obavy jste ale vyvrátil a naprosto profesionálně jste nám koupi pozemku zprostředkoval. Velmi si toho ceníme a rozhodně na Vás předáme referenci, pokud se nám vyskytne příležitost.

Kdyby všichni realitní makléři byli jako Vy, toto povolání by rozhodně nemohlo mít špatnou pověst.

Děkujeme Vám za pomoc v naší významné životní situaci a přejeme Vám hodně úspěchů do budoucna!

S přátelským pozdravem,
Jan a Kateřina Vališovi

Prodávající bytu Praha 9 - manželé Jandejskovi

Ahoj Jirko, 
chtěli bychom ti velmi poděkovat za skvěle odvedenou práci při prodeji našeho bytu. Zejména za spolehlivost (která je pro nás obrovsky důležitá) a profesionalitu (z čehož nejvíce oceňujeme dochvilnost, vždy perfektní připravenost, ochotu s čímkoliv pomoci, příjemné jednání se všemi stranami, dovést si bezvadně poradit v každé nastalé situaci). 
Jak jsme měli možnost zjistit, celý proces prodeje nemovitosti není zrovna bezstarostná záležitost a proto jsme se v průběhu několikrát ujistili, že byla správná volba využít služeb realitní kanceláře a obrátit se konkrétně na tebe. Když jsme totiž o prodeji začínali přemýšlet, zvažovali jsme, že bychom to zkusili nejprve zvládnout sami. Jsme tvými službami nadšeni a rádi naše nadšení budeme šířit dál :) 
Co se týče výtek - upřímně žádnou nemáme. 
Ještě jednou díky! 
Jandejskovi

Majitelé rodinných domů na pronájem - manželé Dederovi

Vážený pane Šimone,
Vašich realitních služeb využíváme více než 10 let a pokaždé, když se na Vás obrátíme, jsou Vámi poskytované služby perfektní. 
Veškeré Vaše jednání je vysoce profesionální, ochotné a velmi milé. Kompletní dokumentace je připravena "na klíč", zkrátka naprostá spokojenost.
Moc rádi Vás doporučujeme dále, protože dobré realitní služby se v naší republice hledají těžko...
Děkujeme za dlouhou spolupráci!
Manželé Dederovi.

Kupující nemovitosti v Praze 9 p. Radovan Kautský

Dobrý den,

rád bych Vám poděkoval za Vaši kvalitní práci při koupi nemovitosti v Praze 9 a berte tento mail prosím jako referenci.

Bohužel jsem měl tu možnost potkat několik realitních makléřů s jejichž službami a praktikami jsem byl v minulosti výrazně nespokojen.

Ve Vašem případě jsem měl po dlouhé době pocit, ze informace, které jsem dostal, služby které jsou nabízené jsou pravdivé a poctivé. Byl jsem zejména velmi spokojený z přesných materiálů k nemovitosti, které nic neskrývaly a daly mě kompletní obrázek. Pokud nastal v procesu nějaký problém, byl jste vždy ochotný situaci ihned a s osobním přístupem řešit.

Byl jsem se službami ERA Reality velmi příjemně překvapen a nadmíru spokojen. Pokud budu mít možnost nebudu vůbec váhat Vás v budoucnosti doporučit.

S pozdravem Radovan Kautský

Kupující a prodávající pozemku Mělník a Kly manželé Havránkovi

Dobrý den pane Šimone, 
už po druhé Vám děkujeme za Vaše perfektní služby. Nejprve s koupí, nyní s prodejem nemovitosti. 
Stal jste se naším osobním realitním makléřem, takovým "makléřem - přítelem". Měli jsme opravdu štěstí, že jsme na Vás natrefili :-) 
Přejeme Vám další spokojené klienty, kteří se na Vás budou s důvěrou opakovaně obracet, takové, jakými jsme právě my. 
Vanda a Petr Havránkovi 

Kupující pozemku v Kostelním Hlavnu p. Dušan Churánek

Dobrý den pane Šimone!
se službami jsem byl spokojen, snad možná 30 minutová prodleva na naší třetí schůzce. Jinak nemám námitek a vše bylo v pořádku. Slušné jednání má u mě vždy zelenou. Jen tak dále.Mějte se a mnoho štěstí v realitách.

Dušan Churánek - Kupující pozemku v Kostelním Hlavnu

Prodávající RD Všetaty Pavel a Zdena Kvapilovi

Dobrý den pane Šimone,

Děkujeme vám za výborné vyřízení prodeje našeho rodinného domu, jsme velmi spokojeni.

Reklamní materiály byly opravdu krásné a trefné. Početné zájemce jste zodpovědně provedl domem, což vedlo k prodeji domu v rekordním čase pár týdnů.

Obrátili jsme se na vás, jelikož jste to byl vy, kdo nám dům prodal před 12-ti lety a již tenkrát jsme byli velmi spokojeni s vaší profesionalitou a vstřícným přístupem.

Radi vás doporučíme dalším klientům a přejeme vám mnoho úspěchů v další činnosti.

S pozdravem Pavel a Zdenka Kvapilovi

Kupující pozemku na Mělníku p. Leoš Gramskopf

Vážený pane Šimone,

berte prosím tento email jako poděkování nebo případně kladnou referenci :-)
Ve svém profesním i soukromém životě jsem měl a mám možnost setkávat se s obchodními partnery z pozice klienta i dodavatele. Obchod s Vámi byla má první zkušenost s realitním trhem. Znám pověst realitních makléřů v ČR, a tak jsem byl nadmíru opatrný - z toho možná vyplynuly i drobné průtahy při formování smluv, za které se dodatečné omlouvám. Musím uznat, že máte dobře zvládnutý marketing - jste vidět na webu i v reálném světě. Líbily se mi Vaše reklamní materiály, které jste mi při první schůzce předal. Nebyly zbytečně nabubřelé a slibovaly rozumný přístup a určité záruky. Byl jsem zvědavý, jak budou naplněny. Mile jste mě překvapil! Chtěl bych Vám poděkovat za perfektní spolupráci a lidský přístup. Podle mého jste se choval přesně tak, jak proklamujete, což je v dnešní době skutečně ojedinělé. Zasel jste ve mně důvěru v realitní trh, že pokud Vás bude více takových, změní se i celkový pohled veřejnosti na tento typ podnikání. Abych nebyl jen pozitivní, přidám i drobnou výtku či poznámku. U notáře by bylo vhodné se asi předem objednat, pak by snad nedocházelo ke zbytečnému čekání a arogantnímu chování z jejich strany. I když to chování asi neovlivníte ;-) Jsem tedy Vaším spokojeným zákazníkem, mám pocit, že jsem udělal dobrou koupi a poznal poctivého obchodníka. Pokud se na mě někdo obrátí s pomocí v oblasti realit, rád Vás doporučím.

Děkuji Vám za vše a držím palce v dalším podnikání.
S úctou Leoš Gramskopf

Prodávající bytu v Praze 10 p. Olga Lacina

Dobrý den,
moc vám děkuju za všechno, co jste pro mě udělal.
Moc si vás vážím, jsem ráda, že jsou lidé jako vy. Kdybyste měl pocit, že vám v něčem mohu být nápomocná já, dějte vědět.

Mějte slunečné dny, Olga Lacina
Domů /  Seznam makléřů /  ERA Best /  Jiří Šimon /  Reference