ERA Central - Miluše Faktorová

O mně

Jmenuji se Miluška Faktorová a jako realitní makléřka se aktivně prodeji i pronájmy nemovitostí věnuji již od roku 2006. Má původní specializace byla na lokalitu Prahy 6 –Vokovice, kde i osobně bydlím a denně mám tak možnost se setkávat a komunikovat s mnoha lidmi. Po nějakém čase ale díky mým spokojeným klientům, kteří se na mne s důvěrou opakovaně obraceli s nabídkami a doporučovali svým blízkým, se prakticky věnuji prodeji nemovitostí po celé Praze i přilehlého okolí. Za mnou odvedenou práci jsem byla také s potěšením několikrát vyhlášena jako TOP makléř např. za množství zrealizovaných obchodů, spokojených klientů,….s mnoha, kterými jsem se za roky mé působnosti a pravidelné komunikace spřátelila. Příjemné bylo i mé získání ocenění nejlepšímu makléři pro ČR udílené na celosvětové konferenci ERA v Las Vegas, kde navíc byla i právě naše kancelář vyhlášena jako č.1 v ČR.

              

Současná situace na realitním trhu je dosti hektická a nepřehledná zejména pro ty majitele nemovitostí, kteří se nyní rozhodli prodat svůj byt nebo dům a neví tak, jakému zprostředkovateli takovouto zodpovědnou záležitost svěřit. Tak jako u jiných oborů i zde platí, že ne všechny kanceláře pracují stejným způsobem a odvedená práce makléřů může být velmi rozdílná – v zajištění propagace, přístupu a jednání s majiteli nemovitostí a tak i s potencionálními zájemci o koupi a další nezbytný právní servis,…...  Za roky mé praxe jsem si vytvořila určitý profesionální přístup a upevnila v přesvědčení, že pro správný průběh prodeje k všestranné spokojenosti je podstatná důvěra majitele nemovitosti / klienta v schopnosti vybraného makléře a zpětně jeho častá a pravidelná komunikace.

 

V naší kanceláři ERA Central pracujeme trochu odlišným způsobem, než většina jiných zprostředkovatelů na trhu, tzn. vyhledat a zařadit velké množství  nabídek nemovitostí do své databáze a ponechat je bez nějaké větší cílené propagace na internetu k náhodnému výběru pro hledající klienty. S velkým množstvím nabídek u makléře je bohužel spojeno i to, že jím nabízená nemovitost není často dopředu osobně prověřena, nenahlédl do nabývací listiny, nezná detailně další podstatné okolnosti spojené s prodávanou nemovitostí atd.……  K výběru nabídek nemovitostí k prodeji, na kterých se skutečně rozhodnu spolupracovat,  přistupuji zodpovědně a věnuji se prodeji tak, jako by byli mé vlastní… Za několik posledních let je díky tomuto způsobu práce u mne po několik let statistika prodeje přes 86 % zrealizovaných exklusivních případů z celku.

Budu si vážit vaší důvěry, pokud právě Vy se na mne obrátíte pro spolupráci na realizaci prodeje Vaší nemovitosti. Na rozdíl  od většiny jiných zprostředkovatelů Vám ale hned na začátku neslíbím, že právě Vaší nemovitost „zaručeně rychle prodám“ – což se hezky poslouchá a pro mnoho lidí je to bohužel  hlavní kritérium pro výběr„dobrého“ makléře, ale pro prodej právě Vaší nemovitosti  budu pracovat na maximum! 

Pokud např. zvažujete prodej nemovitosti nyní či v budoucnosti,  potřebujete poradit i se stávajícím třeba i neúspěšným vlastním prodejem nebo Vás zajímají  jen obecné informace, jak připravit vlastní  nemovitost k prodeji – úpravy, listiny, inzerce, advokát, termíny, neváhejte mi zavolat.

Těším se na naši společnou budoucí spolupráci :)