ERA Central - Miroslav Vanka

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Central /  Miroslav Vanka /  O mně

O mně

Vítejte.    

                                                                                                                     

Jmenuji se Miroslav Vanka a již od roku 2000 se pohybuji na realitním trhu.
Za tu dobu mám za sebou stovky realizovaných transakcí.

V současné době se věnuji práci makléře pouze pro stávající a doporučené zákazníky. Jinak zastávám pozici manažera a team lídra kanceláře ERA Central. Mimo tuto činnost se věnuji také školení a koučování nových i stávajících makléřů a to jak na úrovni kanceláře ERA Central tak jako Hlavní lektor sítě ERA.

Vzhledem k časové vytíženosti se věnuji pouze vybraným lokalitám a to zejména severní části Prahy, resp. Obci Líbeznice a jejímu okolí.
V této oblasti sám žiji a denně se zde pohybuji, proto velmi dobře znám zdejší prostředí a sleduji nejen vývoj cen nemovitostí, ale také různé jiné realizované a plánované změny důležité pro život obyvatel v této lokalitě. Jsem však schopen uspokojit i klienty, kteří vlastní nemovitost v jiné části Prahy, či okolí Prahy.

Mojí prioritou je vždy co nejvíce poznat konkrétního klienta a jeho potřeby. Ze zkušenosti vím, že prodejem, či nákupem nemovitosti klient většinou řeší nějakou životní situaci (založení rodiny nebo její rozpad, dědictví, lepší dostupnost práce, lékaře či rodiny atd.). Také vím, že nemovitost pro klienty znamená vždy jednu z nejzásadnějších investic, nebo se jedná o jeho největší majetek. Proto, abych teda mohl svým klientům nabídnout služby skutečně na míru, které povedou k uspokojení jejich potřeby, zajímám se o jejich opravdové hodnoty. Proto si také zakládám na budování dlouhodobých vztahů se svými klienty, abych se stal opravdu osobním, či rodinným makléřem.

Abych toho docílil, jsem ke klientovi vždy maximálně otevřený a nezastírám mu žádné skutečnosti ohledně jeho nemovitosti, či jeho možností. Pouze pokud je klient dobře a všestranně informován o situaci na realitním trhu, stavu své nemovitosti apod., může učinit správné rozhodnutí, kterého nebude později litovat. Nejde mi tedy o krátkodobý zisk, ale o vztah s klientem, který i do budoucna přinese další přínosy pro obě strany.

Pokud máte zájem, obraťte se na mě ohledně svých potřeb v realitní oblasti a společně najdeme nejlepší řešení právě pro Vás.

Pokud naopak hledáte uplatnění v realitách a tato práce Vás láká, neváhejte mne kontaktovat a rád 

Vám ukážu i pomohu stát se kvalitním a úspěšným realitním makléřem.

Naše kancelář i makléři se pravidelně umísťují na předních pozicích v rámci sítě ERA a můžeme se pochlubit i oceněními udělenými na celosvětové konferenci ERA v Las Vegas jako nejlepší kancelář roku pro ČR 2010.


Mirek Vanka

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Central /  Miroslav Vanka /  O mně