ERA Domov

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Domov /  O kanceláři

O kanceláři


!!NOVÁ MOŽNOST VAŠEHO UPLATNĚNÍ V REALITÁCH!!

!! V současné době probíhá nábor nových makléřů do naší kanceláře !!

Chcete-li nastartovat Vaší novou kariéru v oboru správy a prodeje nemovitostí, neváhejte a domluvte si ještě dnes na tel. 773 50 50 50 pracovní pohovor.

Realitní kancelář ERA Domov vznikla v roce 2013 přechodem realitní kanceláře West EC Reality pod jednu z nejvýznamnějších a nejrozšířenějších realitních sítí - ERA Reality.  Zabýváme se zprostředkováním prodeje a pronájmu převážně v Praze a Středních Čechách. Zajišťujeme i transakce na mezinárodní úrovni, ve Španělsku a Bulharsku. Nově nabízíme také nemovitosti za příznivé ceny i v Chorvatsku.

 

Výběru makléřů do našeho týmu je věnována maximální pozornost. Všichni naši makléři prochází systémem stálého vzdělávání a zdokonalování svých znalostí a obchodních dovedností. Na základě toho Vám naše kancelář může zaručit svědomitý, citlivý a hlavně profesionální a odborný přístup při řešení všech obchodních případů.

Naším cílem je v první řadě spokojený klient. V průběhu každého obchodního případu dbáme zejména na maximální bezpečnost transakce a poskytování veškerých služeb na vysoké úrovni.

Rádi budeme spolupracovat i s Vámi.

Neváhejte nás kontaktovat na telefonních číslech:   +420 773 50 50 50,
  +420 776 29 33 39

nebo na e-mailu:   eradomov@era-reality.cz,

nebo osobně v naší kanceláři na adrese: Vyskočilova 741/3, BB Centrum-budova H, Praha 4-Michle

 Vyzkoušejte si nás.

Jsme ERA.  Co pro Vás můžeme udělat?

ERA Domov
Telefon: 773505050
Email: eradomov@era-reality.cz
Adresa: Vyskočilova 741/3, Praha 4
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Domov /  O kanceláři