ERA Estate Agency Praha

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Estate Agency Praha /  O kanceláři

O kanceláři

Vážení obchodní partneři,

dovolte nám v krátkosti představit naši společnost a jí nabízené služby.

Realitní kancelář ESTATE AGENCY s.r.o. byla založena v roce 2006 a své jméno se světoznámou značkou ERA spojila v roce 2013. Se současným vedením ERA REALITY ČESKÁ REPUBLIKA se těšíme úzké spolupráci a máme tak čest podílet se na rozkvětu této realitní sítě, která je momentálně nejrychleji rostoucí realitní sítí v České republice.

ERA - ESTATE AGENCY s.r.o. zajišťuje nadstandardní servis související se zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí, a to díky svému týmu školených makléřů, kvalitním službám spolupracujících advokátů, finančních poradců a propracovanému marketingu. Makléři reprezentující naši kancelář navíc velmi často paralelně se svou profesí vykonávají správcovskou činnost, jsou tedy v každodenním kontaktu s širokou klientelou.  

Pokud hledáte spolehlivého partnera s dlouholetými zkušenostmi, který Vám pomůže s orientací na dnešním nepřehledném realitním trhu, jsme pro Vás správnou volbou. Na osobní schůzce Vám stručně představíme způsob, jakým pracují profesionálové, vyhnete se tak kontaktu s diletanty a podvodníky, kterými je bohužel svět realit v dnešní době přehlcen. Vřele doporučujeme svěřit svou realitní potřebu zkušeným, mezi něž se bezpochyby řadíme. Přesvědčit se můžete řadou pozitivních referencí.

 

DO NAŠEHO REALITNÍHO TÝMU PŘIJÍMÁME NOVÉ TVÁŘE.

V případě, že uvažujete o životní změně a svět realit Vás zajímá i po profesní stránce, neváhejte nás nezávazně kontaktovat. Již po prvním setkání budete vědět, zda-li je pro Vás tato cesta tou pravou. Zájemce jsme schopni v krátkém časovém horizontu proškolit a předat jim tak cenné zkušenosti. Není pro nás důležitý věk, ani dosažené vzdělání. Prioritou je pro nás spolupráce s kolegy, kteří jsou vytrvalí a mají chuť do práce, což jsou nezbytné vlastnosti vedoucí k úspěchu. Pokud makléř začátečník naslouchá zkušeným kolegům, úspěch se brzy dostaví! 

ERA Estate Agency Praha
Telefon: 731 444 406
Email: eraestate@era-reality.cz
Adresa: U Rajské zahrady 1912/3, Praha 3
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Estate Agency Praha /  O kanceláři