ERA Garancia K. Hora

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Garancia K. Hora /  O kanceláři

O kanceláři

 

 

  

 KOLOSÁLNÍ ÚSPĚCH !

Obhájení 1. místa jako nejlepší kanceláře era reality v čr 

 

                                            V ROCE 2014 JSME OBSADILI 1. MÍSTO V HODNOCENÍ KANCELÁŘÍ ERA REALITY

  

Realitní kancelář ERA GARANCIA pokrývala svou činností od samotného počátku v roce 1991 jak region okresu Kolín, tak i realitní trh sousedního okresu Kutná Hora. Obě okresní města jsou od sebe vzdálena pouhých 16 km, a proto současné působení v obou enklávách vnímáme jako jeden přirozený tržní prostor. Realitní makléři se ve své činnosti na Kutnohorsku opírají o činnost kanceláře, která je vhodně umístěna v dolní části Václavského náměstí na výjezdu z hlavního Palackého náměstí.

 

            Je jistě velkou výhodou pro klienty, že tým makléřů a pracovníků realitní kanceláře v Kolíně a v Kutné Hoře je početně i odborně silný a vzájemně se může podporovat. Co je však zásadní předností pro kohokoliv, kdo bude prodávat či kupovat přes ERA GARANCIA Kutná Hora či Kolín nemovitost, je pevné zakotvení realitky v řetězci ERA Reality®. Používaná technologie, referenční systém celorepublikové sítě ERA a odbornost školených makléřů zkracují dobu prodeje, zvyšují tržbu zákazníka za prodanou nemovitost a upevňují jeho jistotu v návazných právních a daňových úkonech.

            Uvážíme-li, že nejzkušenější makléř naší realitní kanceláře má za sebou do poloviny roku 2013 prokazatelně celkem 526 úspěšně dokončených realitních transakcí, je jisté, že je u nás zákazník v nejlepších rukou. Životní obchod, jakým prodej nemovitosti pro většinu zákazníků bývá, umíme do všech detailů a bez rizik, protože naše dvacetiletá zkušenost v branži je nenahraditelná.

            Jsme připraveni nejen k prodeji či pronájmu Vaší nemovitosti, ale rádi Vám bezplatně poradíme v tom, v čem jsme úspěšnými profesionály. Neváhejte využít naši nabídky, těšíme se z Vaší důvěry …

 vedoucí realitní kanceláře ERA GARANCIA Kutná Hora
Tel.:        311 240 124
GSM:     
724 992 630
Email:    alena.novakova@era-reality.cz
ERA Garancia K. Hora
Telefon: 311 240 123
Email: eragarancia@era-reality.cz
Adresa: Václavské náměstí 275/4, Kutná Hora
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Garancia K. Hora /  O kanceláři