ERA Garancia Kolín - Lenka Bitrmanová

Reference

Prodej RD Radim

Chci touto cestou poděkovat vaší realitní kanceláři,
konkrétně paní Lence Bitrmanové za prodej mého domu v Radimi.
Byla ochotná, vstřícná se vším poradila i pomohla.
Prodej se uskutečnil rychle a bez problémů, měla jsem z její spolupráce dobrý pocit.
Ráda ji doporučím dalším zájemcům o kterých budu vědět.
 
Děkuji
Moravcová Božena

RD Pečky

Dobrý den paní Bitrmanová,
chtěla bych Vám velice poděkovat za profesionální a trpělivý přístup k prodeji mého domu v Pečkách.
Vše jste měla dobře zorganizováno a připraveno, včetně prohlídek, kde jste vystupovala při jednání s klienty opravdu profesionálně a dokázala jste fundovaně zodpovědět případné dotazy.
Samotný akt prodeje proběhl bez zbytečných průtahů a pro mne bez starostí.
O všech Vašich aktivitách týkajících se prodeje jsem byla vždy informována.
Spolupráce s Vámi byla příjemná a ještě jednou za vše moc děkuji.
Alena Čáslavová

Prodej nemovitosti

Sice s velkým zpožděním, ale přeci jsem se dostala k poděkování a hlavně pochválení naší realitní makléřky paní Lenky Bitrmanové. Původně jsme prodej s realitní kanceláří vůbec nezamýšleli, ale protože jsme měli společně jiná jednání, tak slovo dalo slovo a my se rozhodli a využili služeb Lenky. 
Pokud mohu mluvit za sebe, byla jsem velmi spokojená, nebyla jediná věc, která by se nevyřešila ke spokojenosti všech účastníků dané transakce.
Lenko moc děkujeme a určitě služeb realitní kanceláře ERA využijeme, teda, pokud budete komunikaci zaštiťovat zase vy, protože snaha nám vyhovět a nemovitost prodat, byla perfektní,perfektní a zase perfektní.
Michal a Pavla

Prodej domu Cerhenice

Moc děkuji Lence za rychlý a hladký průběh prodeje. Jsem ráda, že dobrá pověst která jí předcházela nelhala, nemusela jsem se starat v souvislosti s prodejem vůbec o nic, naopak byla vždy k ruce s radou či pomocí. Profík na svém místě!!!! Mohu jen doporučit!!!

Leona Sosnová 

Prodej v Českém Brodě

CHCEME TÍMTO DOPISEM PODĚKOVAT REALITNÍ MAKLÉŘCE LENCE BITRMANOVÉ, KTERÁ ZAJISTILA PRODEJ NAŠÍ NEMOVITOSTI V ČESKÉM BRODĚ. SPOLUPRÁCE S MAKLÉŘKOU BYLA VELICE DOBRÁ A RYCHLÁ. VŠECHNY NAŠE POŽADAVKY BYLY PODLE NAŠEHO PŘÁNÍ SPLNĚNY VČETNĚ PRÁVNÍCH POŽADAVKŮ I PODPISEM KUPNÍ SMLOUVY. PANÍ LENKA BITRMANOVÁ KTERÁ SE VELMI INTENZIVNĚ STARALA O RYCHLÝ PRODEJ NAŠI NEMOVITOSTI A TÉTO AKCI VĚNOVALA HODNĚ ČASU A PRÁCE, ZA TO JÍ VELMI DĚKUJI KOUBEK KAREL

PRODEJ BYTU - PRAHA

Dobrý den,
myslím, že už by se s mírným odstupem dalo konstatovat, že náš obchod dospěl ke zdárnému konci. Chtěl bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za vstřícnost, profesionalitu a občas i pevné nervy :) Nechtěl jsem se prodejem zabývat osobně, protože jedna z nejcennějších věcí (kterou bohužel občas na úkor peněz nedoceňujeme) je čas. Díky, že děláte práci tak, jak to zákazník za své peníze očekává ;)
Přeji mnoho pracovních úspěchů...ty přinášejí pak i ty osobní :)
S pozdravem

Petr Kania 

POMOC PŘI HLEDÁNÍ BYDLENÍ

Především bych chtěla moc poděkovat paní Lence Bitrmanové za ochotu a profesionální jednání při mé snaze sehnat si nové bydlení. Ačkoli jsem svůj nový domov našla mimo její okruh nabídek, služeb a velmi užitečných rad od paní Bitrmanové si velmi vážím. Paní Lenko, velký dík.

POMOC PŘI PRODEJI

Krasný den Leni, chtěla bych Vám moc za všechno poděkovat. Jsem moc ráda, ze při prodeji jsem se nemusela o nic starat, což bylo důvodem proč jsem si vybrala realitní kancelář. Mou jedinou starostí bylo podepsat smlouvu. Peníze z realitní kanceláře byly uvolněné téměř okamžitě. Ráda bych Vám popřála spousty dalších spokojených klientů, aby se dařilo nejen Vám, ale celé společnosti Era  mějte se krásně. Věra

Prodej bytu Český Brod

Vážená paní Bitrmanová,
dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkoval za perfektní spolupráci při prodeji našeho bytu. Váš přístup byl velmi profesionální a na vysoké úrovni. O takové rychlosti prodeje se nám ani nesnilo a za to z velké části vděčíme Vaší skvělé práci.
Určitě Vaše služby v případě potřeby zase využijeme a známým rádi doporučíme.
Děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů.

S pozdravem

Vladimír Salamánek 

Prodej bytu Český Brod

Paní Lenka byla skvělá a můžu jen doporučit. Skutečně svědomitá, spolehlivá, lidský přístup – full servis. Po několika zkušenostech s různými makléři, můžu říct, že rozdíly ve schopnostech a znalostech jsou opravdu propastné. Paní Lenka nejen že projevila velké znalosti, ale i značnou dávku profesionality a i když jsem ze začátku nedůvěřivý prakticky ke všemu, dokázala mě svými schopnostmi (nikoliv řečmi jak to u jiných bývá ) přesvědčit že nejen své práci rozumí, ale má pro ni cit a nedělá ji jen pro peníze, ale aby lidem skutečně pomohla. Její vystupování bylo příkladné a kdykoliv jsem položil zvídavou otázku, bez problémů odpověděla ať se to týkalo maličkostí, strategie prodeje, tak i její vlastní upřímný názor a toho jsi cením nejvíc.  

 

A nejlepší ze všeho je to, že i po prodeji a uzavření, se na ni kdykoliv mohu obrátit s dotazem či prosbou. Moc děkuji a mohu jen doporučit pokud nechcete prodělat ;)

 

S pozdravem

 

Petr Salamánek             

Prodej RD

Chceme touto cestou poděkovat p. Lence Bitrmanové, při prodeji naší nemovitosti.
Viděli jsme co prodej obnáší, přípravu právní dokumentace, zástavu, kupní smlouvu až
po předání nemovitosti a daňové přiznání.
S prací p. Bitrmanové jsme nadmíru spokojeni. Její kamarádský a lidský přístup nás velmi potěšil.

PRONÁJEM BYTU ČESKÝ BROD

 
Děkuji Vám za spolupráci při pronájmu bytu v Českém Brodě. Za poslední roky jsme pronajímali byt svépomocí, ale vždy v tom byl nějaký háček. Vy jste ale ukázala, že je skvělé mít makléře, který se v dané problematice vyzná. Vše jste skvěle vysvětlila, připravila smlouvu, upozornila na novinky v zákonech a hledala ideálního nájemníka. Hledala jste velmi pečlivě a nešlo Vám jen o provizi. Nakonec jste sehnala nájemníky, kteří se zdají být opravdu ideální. Děkuji Vám tedy za Vás osobní a velmi zodpovědný přístup, který přinesl kýžené ovoce.