ERA Garancia Kolín - Lucie Kafková

O mně

Jmenuji se Lucie Kafková a v oboru realit pracuji nepřetržitě od roku 2007.

 

ZA ROK 2016 JSEM SE STALA NEJLEPŠÍM MAKLÉŘEM KANCELÁŘE ERA GARANCIA JAK V KATEGORII ZA PRODEJ TAK I ZA NÁBOR NEMOVITOSTÍ :)   

 

 

Vím, že každý klient i nemovitost si vyžadují individuální přístup tak, aby byla spokojenost na všech stranách.

 

Připojte se ke mně na sociálních sítích:

  
  

2. místo v hodnocení makléřů sítě ERA Reality v ČR za rok 2015 !

     

 
V KANCELÁŘI ERA GARANCIA JSEM OBSADILA 1. MÍSTO JAKO MAKLÉŘ ROKU 2015 V NÁBORU EXKLUZIVNÍCH ZAKÁZEK, V CELOROČNÍM HODNOCENÍ MAKLÉŘŮ ERA GARANCIA JSEM SE UMÍSTILA NA 3. MÍSTĚ

    

 Získala jsem ocenění jako nejlepší realitní makléř ČR 2014 sítě ERA Reality udělované na celosvětové konferenci ERA Real Estate konané ve Washingtonu DC.        


V ROCE 2015 JSEM NĚKOLIK MĚSÍCŮ VYUŽÍVALA AUDI Q7,  V ROCE 2016 PAK AUDI A6, JAKO VÝHRU ZA PRVNÍ PŘÍČKY V SOUTĚŽI MAKLÉŘŮ SÍTĚ ERA REALITY V ČESKÉ REPUBLICE A PROJEKTU ERA FINANCE :)

    

JE DOBRÉ MÍT NA SVÉ STRANĚ PROFESIONÁLA !!!

Připojte se ke mně na sociálních sítích:

 
 

 
Jsem připr
avena Vám naslouchat a nabídnout Vám jistotu, bezpečí, zkušenosti a zázemí stabilní realitní společnosti. Provedu Vás bezpečně a bez starostí celým procesem prodeje až do konce.

 

 

 

  „Nezáleží na štítu či na titulu, ale na schopnostech a poctivém přístupu ke klientům. Věřím, že pokud potřebujete provést náročným trhem realit, mám Vám opravdu co nabídnout. Splnění Vašich přání je MÝM CÍLEM!“

 

Jsem tu pro Vás ... 

 TEL.: 724 992 629

 Email: lucie.kafkova@era-reality.cz

 

Navštivte můj osobní web makléře ERA: http://kafkovalucie.webnode.cz/