ERA Group - Karel Schejbal

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Group /  Karel Schejbal /  O mně

O mně

Jmenuji se Karel Schejbal a jsem profesionální ERA realitní makléř a součástí RK ERA Group.

svůj profesní život spočíval v práci v investiční výstavbě, poté dlouhá léta v obchodě. Po oslovení paní Maršounovou, spolumajitelkou RK ERA Group, na spolupráci, jsem se zjistil, že záměr této kanceláře změnit a "napravit" realitní svět, je mi velmi blízký a spolupráce se schopnými lidmi přínosem.

 

UMÍME PRODÁVAT NEMOVITOSTI!

 

Pokud chcete i vy PRODAT nebo KOUPIT svou nemovitost RYCHLE a za co NEJVÝHODNĚJŠÍ CENU zavolejte mi nebo napište e-mail. Nezávazně vám ukáži, jak toho dosáhneme.

 

Působím v oblasti Roudnice nad Labem a okolí. Naši práci za dobu praxe známe do nejmenšího detailu a za pomoci celosvětového know-how společnosti ERA Reality, která je na trhu více než 40 let, působí ve 42 zemích světa a pod značkou ERA pracuje více než 33.000 realitních makléřů, POMŮŽEME I VÁM. Pokud hledáte, tak jako již tisíce spokojených klientů před vámi, profesionály na realitním trhu, jste zde správně. Za dobu naší praxe jsme prodali tisíce nemovitostí a máme k dispozici know-how, které vede k úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti.

 

Tvrdím, že práce realitního makléře není prací, ale "životním stylem" a proto mám svou vlastní filozofii: "Nemovitosti jsou můj život a služba klientovi". Budu velmi rád, když se i vy zařadíte mezi naše spokojené klienty, tak jako ostatní. Osobně proto udělám maximum a budu se snažit být vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu.

Karel Schejbal
Jméno: Karel Schejbal
Realitní makléř
Telefon: 736 524 296
Domů /  Seznam makléřů /  ERA Group /  Karel Schejbal /  O mně