ERA Group - Petr Křivonožka

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Group /  Petr Křivonožka /  O mně

O mně

 

Jmenuji se Petr Křivonožka a narodil jsem se v Praze, kde doposud žiji.

Celý život se pohybuji v oblasti "Hospitality" a v obchodu. Pro-klientský přístup mě ve zkratce asi nejlépe charakterizuje, nejen, že jsem k němu byl kontinuálně veden, ale současně jej mám tak nějak v krvi.

Do oblasti realit mě přivedl můj bratranec, který je majitelem kanceláře ve které působím. Osobní vztahy, důvěra v dobrý servis a pošramocená pověst realitních makléřů mě přivedla k rozhodnutí, poskytovat služby a servis všem klientům bez rozdílu v tom nejslušnějším slova smyslu. Mou předností je otevřená komunikace a dobré prodejní schopnosti získané v různých obchodních pozicích z hotelnictví, veletržnictví nebo FMCG (rychlo obrátkovém obchodě), kde jsem působil předchozích třináct let.

Mluvím plynně Anglicky a Španělsky, v těchto zemích jsem také za dobu své předchozí praxe žil. Bude mi tedy potěšením v těchto jazycích ve Vašem zastoupením i jednat.

Zabývám se jak prodejem a pronájmem nemovitostí všeho druhu, tak i jejich cíleným vyhledáváním, přímo na míru. Komunikuji s investory z České republiky i ze zahraničí.

Obrátíte-li se na mě, nebudu Vám předem nic slibovat ani prodávat, vy stanovte kritéria zájmu, kterým se rád přizpůsobím.

Moje obchodní motto, kterého se již léta držím, zní:
"Tvoji skutečnou hodnotu určuje to o kolik víc dáváš, vůči tomu, kolik za to dostaneš zaplaceno."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Petr Křivonožka
Jméno: Petr Křivonožka
Realitní makléř
Telefon: 731 678 286
Domů /  Seznam makléřů /  ERA Group /  Petr Křivonožka /  O mně