ERA inReality Praha - Zuzana Šmejkalová

O mně

Dobrý den!

Jmenuji se Zuzana Šmejkalová. Bydlím v Praze 4 - Braníku od revolučního roku 1989.

Pocházím ze Slovenska, kde jsem po ukončení vysokoškolského vzdělání naposledy pracovala jako vedoucí propagace na generálním ředitelství podniku s celostátní působností v Rovince u Bratislavy. Organizovala jsem nejen veškerou propagaci firmy, ale také výstavy u nás i v zahraničí.

V Praze jsem pracovala v reklamní agentuře Merkur, kde jsem jako samostatný referent realizovala komplexní informační a reklamní kampaně ve všech médiích. Následně jsem tuto činnost vykonávala ve vlastní firmě a nakladatelství. Na základě mé  úspěšné obchodní činnosti a vlastních zkušeností s pronájmem i prodejem nemovitostí jsem se rozhodla pro spolupráci s realitní společností celosvětového působení ERA reality – kanceláře ERA inReality.

Moje zkušenosti s pronájmem, nákupem i prodejem nemovitostí a také se stavbou a rekonstrukcemi bytů a domů chci v realitní činnosti využít naplno pro Vás. Mým cílem je ušetřit Váš čas a peníze, eliminovat případná rizika a prodat či pronajmout Vaši nemovitost co nejrychleji a nejvýhodněji. Práce v realitách mně baví a chci přesvědčit co nejvíce lidí, že realitní makléř  slouží prodávajícím i kupujícím, majitelům i nájemníkům, dává do souladu jejich vzájemné představy a požadavky, dělá svoji práci poctivě a spolupráce s ním se vyplatí a mnohokrát několikanásobně vrátí. Chci přispět ke zlepšení povědomí o této profesi a proto jsem v ERA reality.

Důvěřujte mi a já udělám vše proto, abych přesvědčila i Vás.

Těším se na spolupráci s Vámi.

Zuzana Šmejkalová
Jméno: Zuzana Šmejkalová
Realitní makléřka
Telefon: 776 668 933