ERA Inspirace - Ing.Lubomír Kubec

O mně

Jmenuji se Lubomír Kubec a jsem profesionální realitní makléř. Osobně vnímám práci realitního makléře ne jako práci, ale jako poslání a životní styl. Má práce mě prostě baví!

Mou prioritou je vždy co nejvíce poznat konkrétního klienta a jeho potřeby. Ze zkušenosti vím, že prodejem, či nákupem nemovitosti klient většinou řeší nějakou životní situaci (založení rodiny nebo její rozpad, dědictví, lepší dostupnost práce, lékaře či rodiny atd.). Také vím, že nemovitost pro mé klienty znamená jednu z nejzásadnějších investic, nebo se jedná o jejich největší majetek. Proto si zakládám na budování dlouhodobých vztahů se svými klienty, abych se stal opravdu osobním, či rodinným makléřem a klienti se na mě pak i v budoucnu s důvěrou znovu obraceli.

Pokud chcete i vy PRODAT svou nemovitost RYCHLE a za co NEJVYŠŠÍ CENU zavolejte mi na tel.: 604 28 29 73. Nezávazně vám ukáži, jak toho s mou pomocí dosáhnete. Věřím, že se i Vy stanete mými spokojenými klienty.

 S pomocí celosvětového know-how společnosti ERA Reality, která je na trhu více než 40 let, působí ve 42 zemích světa a pod značkou ERA pracuje více než 33.000 realitních makléřů, MOHU POMOCT I VÁM. Pod značkou ERA Reality byly prodány již tisíce nemovitostí a tak mám k dispozici know-how, které vede k úspěšnému prodeji i Vaší nemovitosti.

UMÍM PRODÁVAT NEMOVITOSTI!

Moje motto:"Dobrý obchod je takový, kde jsou spokojeni všichni zúčastnění" 

 

ERA Inspirace – Ing. Lubomír Kubec

certifikovaný realitní makléř

Tel.: (+420) 604 282 973, email: lubomir.kubec@era-reality.cz,

 www.era-reality.cz

Kancelář: ERA Inspirace     

Těším se na budoucí spolupráci.

Ing.Lubomír Kubec
Jméno: Ing.Lubomír Kubec
Realitní makléř
Telefon: 604 282 973