ERA Inspirace - Mgr. Marina Šoškič

O mně

Vítejte na osobních stránkách profesionální ERA realitní makléřky.

 


Jmenuji se Marina Šoškič a jsem certifikovaná realitní makléřka pobočky ERA Inspirace v Praze. Vystudovala jsem Mezinárodní vztahy a evropská studia v Praze a na Kent University ve Velké Británii. Dříve jsem pracovala pro Organizaci spojených národů (OSN) a na Ministerstvu financí České republiky. Když jsem se rozhodla pracovat v oblasti realit, byla společnost ERA pro mě jasnou volbou.

ERA je mezinárodní společností, která byla založena ve Spojených státech amerických a v současné době působí ve 42 zemích světa.  Díky své více než čtyřicetileté zkušenosti v oboru realit po celém světě a celosvětově osvědčenému funkční a transparentnímu systémem obchodu s nemovitostmi, stojí za výsledky tisíce spokojených klientů. Není důvod, proč byste k nim nemohli patřit i Vy.

Poté co jsem rozhodla vstoupit na trh realit, bylo pro mne zásadní nabídnout lidem jiný profesionální přístup v poskytování realitních služeb. Jsem si velice vědoma, že prodej nebo koupě nemovitosti  je zásadní rozhodnutí a pro mnohé z nás znamená jednu z nejdůležitějších investic v našem životě. Proto by Vám s tím měl pomoci zkušený realitní poradceCo Vám mohu nabídnout:

Nabízím seriózní přístup, komfortní servis realitních služeb (služby přímo Vám vytvořené na míru), kvalitně odvedenou práci a zároveň i lidsky příjemnou spolupráci. Jsem tady pro to, abych byla Vaším spolehlivým realitním poradcem na trhu, udělala za Vás odbornou práci a ušetřila Vám starosti, peníze a hlavně čas. Díky mému obchodnímu talentu, mým odborným znalostem, neustálému sledováni aktuálních trendů v oboru realit, dokážu nemovitost prodat za optimální cenu v daném místě a čase.

Pro své klienty zdarma vypracuji Srovnávací tržní analýzu ohledně vývoje cen ve Vaší lokalitě a poradím Vám v právních otázkách a dalších věcech s nemovitostmi souvisejícími. Budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu, protože má práce mě prostě baví!!

Zakládám si na budování dlouhodobých vztahů se svými klienty, kteří se na mne v budoucnu mohou s plnou důvěrou obrátit.

Domluvte si se mnou nezávaznou schůzku a zjistíte, že reality se dají dělat profesionálně a s přínosem pro Vás.

Těším se na budoucí spolupráci.

Mgr. Marina Šoškič

tell: (00420) 604 120 000

email: marina.soskic@era-reality.cz