ERA Inspirace

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Inspirace /  O kanceláři

O kanceláři

ERA Inspirace je realitní kancelář zabývající se individuální péčí o Vás, o naše klienty, kteří nemovitost prodáváte, kupujete nebo pronajímáte.
Vaši nemovitost jsme schopni prodat v bezkonkurenčně rychlém čase, díky promyšlenému a férovému systému obchodu s realitami, který úspěšně v USA funguje již několik desetiletí, avšak v ČR není prozatím využíván. Díky takovému systému máme širokou klientelu poptávajících a také rozsáhlou nabídku nemovitostí. V čem je naše jedinečnost při prodeji či koupi nemovitosti, nebo při pronájmu nemovitosti? A co je přínosem pro Vás?

1. ERA obchodní strategie je založená na aktivní spolupráci nejen s klienty, ale také s ostatními realitními kancelářemi, aniž bychom navyšovali provizní systém, což je pro Vás, naše klienty vysoce výhodné.

2. Díky této spolupráci se Vám nabízí účinná možnost tzv. „Diskrétního prodeje či pronájmu nemovitosti“ při kterém je Vaše nemovitost nabízena diskrétně, bez veřejné prezentace a pouze konkrétním poptávajícím klientům, kterými disponuje jak naše databáze, tak databáze ostatních spolupracujících realitních kanceláří, čímž Vám ušetříme mnoho zbytečných prohlídek. Naše diskrétní péče Vám zajistí naprosté pohodlí a solidnost. Stačí nás jen kontaktovat... :-)            

3. Dlouhodobě spolupracujeme s movitými klienty a investory, kterým přednostně nabízíme dle jejich požadavků Vaši nemovitost. To proběhne dříve, než Vaše nemovitost bude případně intenzivně inzerována.

4. Naši makléři procházejí jedinečným firemním vzděláváním, což zvyšuje jejich kompetentnost, důvěryhodnost a spolehlivost. Díky takovému systému Vás plynule provedeme při prodeji i pronájmu bytů, rodinných domů, chat, chalup, nájemních domů, komerčních a obchodních prostor.

5. Při spolupráci s námi, získáváte to nejcennější při obchodu s realitami a tím je profesionálně proškolený, zdatný realitní makléř, který přesně ví jakým způsobem na obchodu pracovat, což zapříčiní, že Vám přivede solidní a vážné zájemce.

6. Máme k dispozici neuvěřitelně širokou databázi nemovitostí a zároveň precizní systém vyhledávání nemovitostí podle Vašich požadavků. O Vás kupující pečujeme se vší profesionalitou.

7. Disponujeme širokou databázi poptávajících movitých klientů, které může zajímat právě Vaše nemovitost.

8. Díky našemu silnému kapitálovému zázemí Vám můžeme zajistit odkup nemovitosti do 24h za hotové peníze.

9. Při prodeji nebo pronájmu Vaší nemovitosti, je samozřejmostí odborné poradenství, profesionální cenová analýza, mohutná - profesionální prezentace, cílená inzerce a inzerce znásobená právě spoluprací s ostatními kancelářemi.

10. Váš makléř Vás provede prodejem od A do Z.

11. Díky úzkému propojení firem ERA a PARTNERS je pro naše klienty komplexní finanční a právní servis v oblasti obchodu s nemovitostmi samozřejmostí a to zcela zdarma! Za každým makléřem stojí náš silný tým, který disponuje zkušenými právníky a finančními poradci.

12. Obchod zprostředkováváme finančně prověřeným a zajištěným klientům.

13. Měsíčně se u nás v ERA  poptávají/registruje stovky vážných zájemců o koupi nemovitosti.

14. Každý člen ERA Inspirace chápe, že zdařilý obchod existuje jedině tehdy, je-li spokojenost jak na straně prodávajícího, tak na straně kupujícího!

Rychlý odkup nemovitostí za hotové

Mnoho našich klientů upřednostňuje pohodlné a rychlé řešení, kterým je okamžitý odkup nemovitostí v hotovosti. Víme, že dostat se do nepříjemné finanční situace je snadné nebo že se může stát, že z jakýchkoliv důvodů potřebuje nemovitost co nejrychleji prodat. Pokud právě pro vás je vhodným řešením odkup za hotové, kontaktujte nás. My Vaši nemovitost odkoupíme. Celá transakce proběhne rychle do 24h, zaplatíme vám samozřejmě v hotovosti. Na ceně nemovitosti nezáleží. Kontakt na nás Vám je plně k dispozici 775 109 676.

Našim klientům děkujeme za důvěru a budeme se těšit i z té Vaší.

Spolupráce

Pokud by jste měli i Vy zájem o obchod s nemovitostmi a "cítíte v kostech", že by to mohl být pro Vás zajímavý způsob obživy a trávení profesního života, obraťte se na nás ;-) sympatičtí, komunikativní a cílevědomí lidé jsou u nás v kolektivu vždy vítáni ;-) Kontakt: erainspirace@era-reality.cz.

Pevně věřím v náš společný úspěch !Michal Pospíšil

jednatel kanceláře ERA Inspirace

ERA Inspirace
Telefon: 775109676
Email: erainspirace@era-reality.cz
Adresa: Sokolovská 400/194, Praha 8 - Libeň
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Inspirace /  O kanceláři