ERA Inspirace - Petr Gregor

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Inspirace /  Petr Gregor /  O mně

O mně

Dobrý den,

 jmenuji se Petr Gregor a jsem realitním makléřem pobočky ERA Inspirace v Praze a Poděbradech.

 Mnoho mých negativních zkušeností a absence některých služeb na trhu mě natolik motivovalo, že jsem se rozhodl vstoupit na trh realit a nabídnout lidem jiný přístup v poskytování realitních služeb.

 Mým hlavním cílem je co nejlépe poznat svého klienta a vnímat jeho potřeby. Ze zkušenosti vím, že nákupem, či prodejem nemovitosti řešíme svou životní situaci, jako je například založení rodiny, dědictví, lepší dostupnost práce, rozvod atd..

 Je důležité si uvědomit, že nákup, nebo prodej nemovitosti pro nás znamená jednu z nejdůležitějších investic v našem životě. Proto si dovoluji nabídnout mé služby přímo Vám vytvořené na míru, které povedou k Vaší spokojenosti a zhodnocení Vaší životní situace.

 Proto si velmi zakládám na budování dlouhodobých vztahů se svými klienty, abych se stal opravdu osobním, či rodinným makléřem.

 Díky tomuto svazku vím, že mohu svým klientům nabídnout komfortní servis realitních služeb a především partnera, na kterého se můžou spolehnout. 
Jsem tady pro to, abych Vám v těchto situacích poradil, udělal za Vás odbornou práci a ušetřil Vám starosti, peníze a hlavně čas, který můžete věnovat své rodině, koníčkům, či Vaší práci

 

Pokud i Vy hledáte profesionála v realitách, budu rád, když se na mě obrátíte a stanete se i Vy mými spokojenými klienty.
                                                               

 

 

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Inspirace /  Petr Gregor /  O mně