ERA Point Brno - Richard Huťka

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Point Brno /  Richard Huťka /  Reference

Reference

Prodej mého družstevního bytu 3+1 v Bystrci.

Dobrý den,
chtěla bych tímto poděkovat panu Richardu Huťkovi
za profesionální přístup při prodeji mého bytu v Brně,Bystrci.
Omlouvám se za pozdní poděkování, ale  musela jsem se zabydlet.
S panem  Huťkou jsem byla velmi spokojená.
Profesionalita a ochota byla na výbornou.
Jeho jednání  bylo na současné poměry neobvyklé, solidní a příjemné.
Je to opravdu člověk na svém místě a firma může být hrdá na to,
 že takové lidi ve svém kolektivu má.
Přeji vaší firmě mnoho úspěchů v každodenní práci
a mnoho spokojených zákazníků, jako jsem já.
S pozdravem Vlasta Brychová

Reference – koupě bytu 2+kk, Brno.

Rád bych touto cestou ocenil služby pana Huťky a paní Buřivalové z Vaší realitní kanceláře. Prostřednictvím jejich služeb byl realizován převod členských práv družstevního bytu v bytovém družstvu Mír se sídlem Brno, Bedřichovická 21. Na základě férového jednání a profesionálního přístupu se mi podařilo zdárně zakoupit byt přesně dle mých představ v požadované lokalitě. Oběma vašim pracovníkům není prakticky možné učinit jedinou výtku. I přes jisté komplikace vzniklé ze strany prodávající bylo vše nakonec vyřízeno přesně tak, jak jsme se dohodli. Rád bych vaším prostřednictvím vyjádřil panu Huťkovi a paní Buřivalové z Vaší realitní kanceláře poděkování za profesionální služby, které nejsou na našem trhu s nemovitostmi časté.

S pozdravem
Ing. Jaroslav Sobota, CSc.
Brno

Reference - koupě bytu 3+1, Rosice.

Při hledání vlastní nemovitosti jsme byli na vážkách, zda využít služeb realitní kanceláře či nikoliv. Po negativní zkušenosti s nejmenovanou, ale dobře známou realitní kanceláří se chuť spolupracovat s RK snížila na minimum.

Vše se změnilo pro prohlídce bytu, který jsme o měsíc a půl později koupili. Profesionální a pro-klientské chování makléře, pana Richarda Huťky, bylo ve srovnání s předchozí zkušeností zcela jiné. Jednání s ním probíhalo zcela korektně bez přehnaných a okatých obchodních taktik.

Celá obchodní transakce moderovaná panem Huťkou proběhla bez větších obtíží a všechny případné „zádrhely“ byly vždy vyřešeny ke spokojenosti všech zúčastněných stran.

Neváháme tedy doporučit pana Richarda Huťku jako realitního makléře, protože pokud chcete mít při takto důležité životní události, jako je koupě nemovitosti, po boku rovnocenného partnera, je pan Huťka tou správnou volnou.

 

Petr Kopecký, Ing. Martin Bednář

Reference - prodej bytu 2+kk, Adamcova 2, Bystrc.

Dovolte mi touto cestou ocenit služby p.Huťky z Vaší realitní kanceláře. Prostřednictvím jeho služeb jsem uskutečnil úplatný převod členských práv a povinností družstevního bytu v bytovém družstvu Adamcova 2, se sídlem Brno, Adamcova 2, okres Brno-město, nové nabyvatelce. Na základě jeho rychlého a vysoce kvalitního přístupu, čestného jednání, bez známek jakékoliv vychytralosti, s profesní znalostí v oblasti realitního trhu se mi zdárně podařilo realizovat můj záměr. Vašemu makléři nebylo co vytknout a veškerá jeho práce směřovala k mé spokojenosti. Převod vyřídil bezezbytku tak, jak bylo dohodnuto. Přál bych si Vaším prostřednictvím vyjádřit p. Huťkovi velké poděkování. Na základě těchto zkušeností budu rád doporučovat jeho služby. Ještě jednou děkuji za skvělou práci.

 

S pozdravem

 

Ing. František Reitoral

Richard Huťka
Jméno: Richard Huťka
Realitní makléř
Telefon: 734518955
Domů /  Seznam makléřů /  ERA Point Brno /  Richard Huťka /  Reference