ERA Premium - Valéria Hofmanová

O mně

Vážení majitelé či pronajímatelé nemovitostí, vážení investoři,

jmenuji se Valéria Hofmanová a obchodu s nemovitostmi se věnuji 1. rokem. Pracuji v realitní kanceláří ERA®  Premium. Jsem sice v tomto oboru nováčkem, mohu se však pochlubit dlouholetou praxi ve finanční oblasti a to už od r.2004.Spolupracovala jsem s největšími bankovními domy , jako jsou Česká spořitelna, GE Money bank, Komerční bankou, Mbankou a dalšími bankami. Taktéž jsem získala ostruhy ve spolupráci s nebankovními institucemi jako je např. Acema, WPB financial, Triangl či Akcenta. Moje práce vyžadovala co nejširší záběr, abych mohla svým klientům poptávajícími refinancování či financování osobních a také bytových potřeb, poskytnout vyhovující služby. Další nemalé zkušenosti jsem získala prací v Americké pojišťovací společnosti Amcico, působením v poradenských společnostech Broker consulting a Partners. Jsou za mnou stovky spokojených klientů, kterým jsem pomohla financovat bydlení, refinancovat jejich úvěry či hypotéky. Poskytováním komplexních finančních služeb včetně pojišťovnictví, jsem klientům ušetřila nemalé prostředky .

Protože jsem odjakživa tíhla svým srdcem k nemovitostem, rozhodla jsem se v r.2015 vstoupit do mezinárodní realitní společnosti ERA. Pochopila jsem, že své dřívější zkušenosti z financování nemovitostí, mohu uplatnit i v oblasti realit. Kontakty z dřívějšího působení také mohu zúročit.

Jako každý člověk, který se učí novým věcem vím, že vše chce svůj čas. Protože jsem vnitřně nastavena na službu klientům , věřím, že i v této oblasti lze dosahovat úspěchů. Co je tím úspěchem ?  Samozřejmě spokojení klienti. A aby tak bylo, nabízím své služby nikoli v kvantitě, ale především kvalitě, což je také ústředním mottem ERY, jedné z největších světových realitních kanceláří. Ve spolupráci s ostatními realitními kancelářemi ,a to v celosvětovém působení, nabízím seriozní přístup a co nejrychlejší a vysoce  profesionální zobchodování , pronájem Vaší nemovitosti nebo nalezení vhodné investiční příležitosti. O hladký průběh všech transakcí je postaráno ve spolupráci s finančně poradenskou společností Partners.

Jsem si vědoma, že prodej či nákup nemovitosti je životní investicí, proto Vám nabízím:

  • vysokou profesionalitu a lidský přístup

  • špičkový servis

  • informovanost a pravidelnou komunikaci

  • rychlý a hladký průběh celé transakce

Pokud nyní prodej Vaší nemovitosti neprobíhá podle Vašich představ, nebo o prodeji teprve uvažujete, jsem připravena Vám pomoci! Budu velmi ráda, pokud se stanete mými klienty, abych i Vám mohla poskytnout své nadstandardní služby!