ERA Professional

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Professional /  O kanceláři

O kanceláři

Realitní kancelář ERA Professional je součástí sítě ERA Reality, která působí v České republice od roku 2013. Společnost ERA Reality byla založena roku 1971 ve Spojených státech amerických a v současné době působí ve 42 zemích světa ve více než 2400 kanceláří. Pro ERA Reality pracuje více než 32.000 úspěšných realitních makléřů. ERA Reality je nejrychleji se rozvíjející sítí v České republice i v Evropě využívající jedinečné a osvědčené know-how, které se vyvíjí a zdokonaluje již více než 40 let.

Naše kancelář Vám poskytne ZDARMA nezávazné konzultace k realitním transakcím, včetně zpracování tržní analýzy ceny nemovitosti a marketingového plánu prodeje nemovitosti, dále Vás rádi seznámíme se způsobem naší práce a poskytneme Vám přehledné informace o rozsahu námi nabízených služeb.

Naším cílem je v první řadě spokojený klient. V průběhu každého obchodního případu dbáme zejména na maximální bezpečnost transakce a poskytování veškerých služeb na vysoké úrovni.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti realit:

·         Prodej nemovitostí a pozemků

·         Pronájem nemovitosti

·         Nejvýhodnější financování nemovitostí na trhu

·         Kompletní právní servis

·         Ocenění nemovitosti zdarma

 

V současné době rozšiřujeme náš tým, chcete se stát i Vy ÚSPĚŠNÝM MAKLÉŘEM ERA? Pokud ano, tak nás kontaktujte na tel.: 774 201 997 nebo na email: kamil.popelak@era-reality.cz