ERA Professional - Pavel Fišer

O mně

Dobrý den, jmenuji se PAVEL FIŠER

 

Co získáte spoluprací se mnou ?

Především spolehlivého partnera pro úspěšný realitní obchod. A úspěšnou spolupráci s každým svým klientem stavím na těchto základech:

 • Férové jednání - jednám s klienty vždy na rovinu a o všech skutečnostech je naprosto pravdivě informuji. Ať už jsou to skutečnosti kladné nebo záporné. Nikdy nedělám žádná zásadní rozhodnuti bez konzultace s klientem. Mé návrhy řešení jsou doporučením, konečné a rozhodující slovo má vždy klient.
 • Zkušenosti z praxe - za sedm let mé realitní praxe jsem potkal mnoho klientů a řešil celou řadu různých situací. Nasbíral jsem díky tomu hodně zkušeností a ty jsem připraven využít právě pro Vás tak, aby se Vaše nemovitost prodala bez rizika ztrát, v co nejkratší době a za nejvyšší možnou cenu.
 • Odbornost a kvalita - po celou dobu realitní praxe se průběžně vzdělávám a rozšiřuji obzory. Protože neustálý osobní rozvoj je základním předpokladem k vysoké kvalitě poskytovaných služeb. I přesto ale nejsem "všeuměl".  A protože chci poskytnout svým klientům ve všech směrech maximální servis, který povede k úspěšnému prodeji jejich nemovitosti, spolupracuji se specialisty na některé služby. Jedna se zejména o:  
 • fotodokumentace -  profesionální fotografie, půdorysy apod. Kvalitní fotografie umožní Vaší nemovitosti vyniknout v konkurenci ostatních nabídek a zvýší tak šanci k oslovení případného zájemce. 
 • videoprohlídka - profesionálně natočená videoprohlídka umožní zájemci udělat si představu o řešení a velikosti prostor, o okolí nemovitosti atd. Může se po nemovitosti projít už doma u PC. 
 • hypoteční financování - odborníci na finance zajistí aby měl zájemce dostatek prostředků na koupi Vaší nemovitosti, případně také vhodné pojištění.
 • Individuální přístup - u každého klienta se trochu liší důvody prodeje nemovitosti, čas který na něj má, případně i rozsah toho co prodává. Řeším podrobně s každým klientem jeho potřeby a dle nich připravuji strategii prodeje, případně další řešení. Někdy je třeba klientům trochu otevřít oči, jindy zase malinko mírnit jejich přehnané představy. A občas se také stane, že jim prodej nemovitosti rozmluvím a najdeme jiný způsob k uspokojení  jejich potřeb.
 • Specializace na lokalitu - zaměření se na lokalitu kterou velice dobře znám a kde případně sám bydlím, má několik výhod. Jednak se lépe určuje optimální prodejní cena a prodejní strategie a také jsem schopen, podat poptávajícím klientům mnohem podrobnější informace o lokalitě, v podstatě "z vlastní zkušenosti".  I z těchto důvodů řada klientů vnímá pozitivně situaci, kdy jim nemovitost prodává vlastně skoro "soused". Jako rodilý pražák znám velmi dobře větší část Prahy a jejího okolí a snažím se stát stejným odborníkem i na lokalitu ve které žiju nyní, t.j. Benešov a jeho širší okolí.
 • Časová flexibilita - moje práce je mi zároveň koníčkem a proto se jí opravdu maximálně věnuji. Není tedy problém, pokud klienti z důvodu časové vytíženosti nemůžou jinak, domluvit si schůzku nebo prohlídku třeba i o víkendu. Vždy se snažím najít vhodné řešení pro všechny zúčastněné, aby se nijak nesnižovala šance na úspěšný prodej nemovitosti.
 • Rozšířené formy propagace nemovitosti - prodejní propagace nemovitosti u mně nekončí tím, že zadám inzerci na realitní servery a čekám až někdo zavolá. Využívám i další mnohdy velice efektivní způsoby jako například letáky, sociální sítě, inzerci v místním tisku apod.

A co tedy dělám "jinak" :

 • nemám v nabídce neúměrné množství nemovitostí kterým bych se nemohl aktivně věnovat, spolupracuji pouze s tolika klienty, kterým jsem schopen poskytnout maximální servis
 • nečekám pouze u telefonu až někdo zavolá na inzerci, jdu poptávajícím klientům "naproti"
 • snažím se být klientům k dispozoci kdykoliv mně potřebují, nejen v rámci pracovní doby
 • neslibuji nesplnitelné jen proto abych získal nemovitost do nabídky, pouze reálný pohled na situaci umožňuje efektivní spolupráci a úspěšný prodej nemovitosti

Více informací naleznete ZDE:

Webová adresa

Pavel Fišer
Jméno: Pavel Fišer
Realitní makléř
Telefon: 777 309 259