ERA Real Servis - Miloslav Borový

O mně

Jmenuji se Miloslav Borový a jsem profesionální realitní makléř ze společnosti ERA Reality.

Něco málo o sobě: Je mi 46 let, mám přítelkyni a dvě děti. Dceru 13 let a synka, kterému jsou 4 roky. Bydlíme v Českých Budějovicích. Ve sféře obchodu se pohybuji již přes 20 let.

Mou náplní práce je prodej Vašich nemovitostí, pomáhat Vám se 100% servisem a pomoc i s následným co nejrychlejším prodejem za pokud možno nejvyšší cenu.

Pokud tedy chcete i Vy prodat svou nemovitost rychle a za co nejvyšší cenu, zavolejte mi na telefonní číslo +420 702 016 804. Nezávazně vám ukáži, jak toho dosáhneme.

Společnost ERA Real Estate byla založena v roce 1971 ve Spojených státech, v současné době působí ve 42 zemích světa a spolupracuje s přibližně 32 000 realitními profesionály.
S více než 1 100 realitními kancelářemi je ERA rovněž nejrychleji rostoucí sítí v Evropě, kde je zastoupena ve 14 zemích.

Naši práci za dobu praxe známe do nejmenšího detailu a za pomoci celosvětového know-how společnosti ERA Reality pomůžeme i Vám. Pokud hledáte, tak jako již tisíce spokojených klientů před Vámi, profesionály na realitním trhu, jsem tu právě pro Vás. Za dobu naší praxe jsme prodali tisíce nemovitostí a máme k dispozici nástroje, které zaručeně povedou k úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti.

Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi naše spokojené klienty, tak jako tomu je u ostatních, věřte mi. Osobně proto udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu.

Moje motto zní: „SPOLEČNĚ DOKÁŽEME VÍC“

Miloslav Borový
Jméno: Miloslav Borový
Realitní makléř
Telefon: 702 016 804