ERA Sever

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Sever /  O kanceláři

O kanceláři

Realitní kancelář SEVER pod tímto názvem působí v Ústí nad Labem již od roku 1993 a postupně se s ní seznámili  klienti v celé České republice – zpočátku se zabývala především privatizací bytů pro obce, města, firmy a bytová družstva. Realitní činnost v tradičním smyslu byla původně jen doplňkovou službou pro klienty. Firma však prošla za mnoho let od počátku svého působení vývojem , který postupně její zaměření změnil, a v současné době poskytujeme především kompletní rozsah služeb pro realitní trh zejména v našem regionu. Od roku 2007 do r 2012 a poté opět od roku 2013 jsme součástí mezinárodního realitního řetězce ERA. Tímto jsme získali – kromě vysoce profesionálního zázemí – také cenné partnery pro další spolupráci v zájmu našich klientů po celé republice i v zahraničí.

Naši makléři – někteří v realitní kanceláři SEVER působí od jejího vzniku – zajišťují kompletní realitní servis klientům od  Chomutova po Liberec a Prahu a samozřejmě se postarají o zakázky svých klientů po celém území České republiky. Můžeme tak nabídnout  kvalitní odborně proškolené makléře, kteří kromě odborné způsobilosti zaručují našim klientům také solidní a korektní přístup a respektování morálního kodexu makléře, kdy makléř především hájí oprávněné zájmy svého klienta, a pak teprve zájmy své a své kanceláře. Pouze přes spokojenost klientů vede cesta k dlouholetému úspěšnému působení realitní kanceláře na realitním trhu.

Předmětem naší činnosti je kompletní realitní servis – tedy prodej a pronájem bytů, rodinných domů, rekreačních staveb, pozemků i komerčních prostor a objektů.

Rovněž zajišťujeme odborný servis při prodeji prostor pro půdní vestavby, převody bytových jednotek do os. vl. podle zákona 72/1994 Sb. O vlastnictví bytů (vypořádání spoluvlastnictví, převody družstevních bytů atd.), zpracováváme prohlášení vlastníka při rozdělení bytových domů na jednotlivé bytové jednotky atd.

Našim klientům nabízíme vysoce profesionální a přitom navýsost osobní přístup makléře ke klientovi a jeho potřebám. Inzerujeme ve všech významných realitních médiích s přihlédnutím ke specifikům každé prodávané nemovitosti. Vydáváme i vlastní realitní magazín, kde prezentujeme vybrané nemovitosti našeho regionu. Díky dlouholetému působení na trhu s nemovitostmi čerpáme z hluboké znalosti realitní problematiky s přihlédnutím k jejímu vývoji. Tisíce zrealizovaných realitních transakcí a spokojených klientů hovoří za nás.

Stavíme na kvalitě, nikoli na kvantitě za každou cenu.

Jsme tu pro Vás!

 

Zásady ochrany osobních údajů_SEVER.doc
ERA Sever
Telefon: 603163679
Email: erasever@era-reality.cz
Adresa: Masarykova 106/129, Ústí nad Labem-město
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Sever /  O kanceláři