ERA SMK

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA SMK /  O kanceláři

O kanceláři

Poptávky našich klientů.

Pro naše klienty poptáváme:

byt k pronájmu: s měsíčními poplatky plus služby do 16 000Kč. Zájemkyně jsou cizinky, které mají dva malé mazlíčky a přejí si najít dlouhodobý pronájem v již zabydleném bytě. jana.neuwirthova@era-reality.cz, 735 175 983

Byt  2+1/ 3+kk: Byt k pronájmu na Praze 4, 6. Je zapotřebí nábytek. s měsíčním nájmem plus poplatky: do 1000 eur. jana.neuwirthova@era-reality.cz, 735 175 983 

byt 3+kk: pro našeho klienta sháníme byt na pronájem  v širším centru města Praha, nejlépe s výhledem na řeku. jana.neuwirthova@era-reality.cz, 735 175 983

Byt 2+kk/2+1: k pronájmu do 16.000Kč včetně poplatků, nejlépe na zeleném metru. Byt je zapotřebí aby byl vybavený. jana.neuwirthova@era-reality.cz,735 175 983

Byt 2+kk/2+1: pro naši váženou klientu sháníme byt ke koupi do 2 800 000,- Kč na Praze 5, 6, 4. Byt není nutný aby byl vybaven, ale klientka má zájem o slunné a příjemné bydlení, kde si bude mít možnost vytvořit si svůj nový domov. jana.neuwirthova@era-reality.cz, 735 175 983

Tělocvičnu v centru Prahy: Náš klient, zavedený oddíl úpolových sportů hledá, jako náhradu za stávající tělocvičnu na Vinohradech, nový vhodný prostor. Cca 300 m2 tělocvična, šatny sprchy, recepce ... Dlouhodobý nájem nebo event. koupě. Vaší nabídku prosím adresujte na e-mail jana.neuwirthova@era-reality cz nebo nás kontaktujte telefonicky na telefonu: +420 735 175 983. 

_________________________________________________________________________________________________________

za měsíc únor 2017 jsme byli oceněni za naší práci umístěním na PRVNÍch PŘÍČkách, jako nejlepší makléř, i jako NEJLEPŠÍ KANCELÁŘ ČR V SÍTI ERA REALITY.

_________________________________________________________________________________________________________

             

______________________________________________________________________________________________________________

 

Díky spolupráci se společností Amigal Group s.r.o, jsme měli možnost zviditelnit se V ČASOPISE "SVĚT KANCELÁŘÍ".

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________

          Realitní kancelář ERA SMK sídlí na Břevnově, Praha 6

  • Ať už hledáte malý byt, nebo rodinné bydlení, sháníte vhodný komerční objekt, nebo snad zvažujete o koupi rekreačního objektu, vyhledejte nás na adrese: Bělohorská 252/55, Praha 6, Břevnov.. a my Vám pomůžeme splnit každé Vaše přání.


_____________________________________________________________________________________________________________________

Slavností otevření Realitní kanceláře ERA SMK

V rezidenčním objektu z portfolia ERA SMK s poetickým názvem Pod Černou Skálou, proběhlo 12. listopadu 2015 slavnostní otevření Realitní kanceláře ERA SMK.

Pozvané investory a profesionály z oboru uvítali majitelé společnosti ERA SMK ve spolupráci s vedením ERA Česká Republika.
Večer věnovaný představení Realitní kanceláře ERA SMK a ERA Česká Republika byl, vedle komentované prohlídky objektu, obohacen o kulturní program, kterým účastníky provázela majitelka sytého altu a titulu nejkrásnější jazzová diva České Republiky, Barbora Swingx a její skupina.
Na chuťové pohárky účastníků zaútočil kulinářskými lahůdkami a kuchařskou show šéfkuchař René Spiegl. A atraktivní prostředí luxusního rodinného sídla vhodně doplnily obrazy malíře Alexeye Terenina.

Váš tým ERA SMK
"Naše služby jsou zdrojem pozitivních změn v životě našich klientů"
____________________________________________________________________________________________________________________

HISTORIE KANCELÁŘE ERA SMK

Společnost BW Group Europe s.r.o.  podpisem franšízové smlouvy zařadila do sítě realitních kanceláří ERA Reality novou realitní kancelář ERA SMK. 
Integrační proces, nábor makléřů a budování odpovídajících prostor pro provoz Realitní kanceláře ERA SMK začal ihned po podpisu smlouvy a to 01.09.2015.
Najdete nás na adrese: Na Poříčí 12, Praha 1.
 

 

 

 

 


 

 

Pro naše klienty poptáváme tyto reality: 
Pro naše klienty poptáváme tyto reality: 
ERA SMK
Telefon:
Email: erasmk@era-reality.cz
Adresa: Bělohorská 252/55, Praha 6-Břevnov
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA SMK /  O kanceláři