Chci být makléř | ERA Česká republika
Domů /  Chci být makléř

Chci být makléř


Kariéra s ERA Reality

Chcete vstoupit do týmu ERA Reality?

Naše pověst, a závazek k úspěchu z nás učinil nejrychleji rostoucí realitní sítí v Evropě.

Ať už právě začínáte svou realitní kariéru, nebo jste zkušený realitní makléř, máme pro vás způsob jak nastartujeme růst vašeho podnikání v realitách. ERA Reality poskytuje podporu, školení, systém, technologie a produkty, které budete potřebovat k úspěchu na dnešním trhu s nemovitostmi.

Jsme rádi, že nabízíme následující produkty a služby, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů:

Rozsáhlé školení

Náš rozsáhlý program školení, zahrnuje témata od základů nemovitostí až po pokročilé techniky pro zkušeného makléře, a může být přizpůsoben vašim potřebám. Zajišťujeme komplexní vzdělávání, semináře a malé školení pro úzce specializovaná témata. Jsme hrdi na znalosti a odbornost našich realitních kanceláří po celém světě, a my stále nabízíme nástroje, zdroje a odborné znalosti tak, aby bylo zajištěno, že náš tým je dobře zběhlý v realitním trhu, obchodě a technologiích.

Globální povědomí o značce

Jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout výhodu lokální kanceláře s celosvětovým know-how za zády. Naše místní přítomnost na trhu se opírá o mezinárodně uznávanou značkou ERA Reality.

Velkorysé plány

Náš kariérní plán byl vytvořen tak, aby odměna makléřů byla až 80% z celkové provize. Věříme, že náš úspěch je založen na úspěchu našich makléřů. Jsme hrdí na to, že vám můžeme poskytnout skvělé podmínky založené na vašem výkonu.

Vynikající podpůrný personál

Chápeme, že hlavní důraz realitního makléře je zaměřen na prodeje! Naše zázemí a manažeři jednotlivých kanceláří vám jsou vždy plně k dispozici, aby vám pomohli ve vašem úspěšném prodejním procesu tak, abyste byli schopni zvládnout i složité úkoly.

Technologie pracují pro vás

Je to vzrušující doba, neustále se vyvíjející technologie vám dávají vyniknout na dnešním trhu s nemovitostmi. Následující nástroje a služby usnadňují správu vaší práce, řízení vztahů se zákazníky, a usnadňují vaše marketingové úsilí:

  • Jednotlivé webové stránky makléře, který lze přizpůsobit tak, aby přilákat vaše nové klienty.
  • Vizuální prohlídky na všech nabídkách na všech inzertních serverech.
  • Systém řízení vztahů se zákazníky. Můžete spravovat své databáze kontaktů, odesílat e-mailové kampaně, a sledovat zákazníky, vše na jednom místě!
  • Letecké fotografie je další generace profesionální prezentace, a my jsme rádi, že vám můžeme tuto službu nabídnout.
  • Používáme nejmodernější sociální média a využíváme naplno jejich možnosti k podpoře vaší známosti na realitním trhu.

ERA Hypotéka

Jsme hrdi na to, že můžeme jako jediní v České republice nabízet našim makléřům jedinečný produkt, spojení přirozeného, realitního obchodu a financování nákupu nemovitostí. Tyto dvě odvětví patří odnepaměti k sobě a ERA Reality přináší zcela nový pohled na toto propojení a na výjimečnou odměnu pro realitního makléře za využití tohoto produktu ERA Hypotéka. Zvyšte své provize o 50%! Potřebujete si vytvořit představu o tom, jak může vypadat profesionální práce realitního makléře? Může totiž vypadat trochu jinak, než je běžné na trhu v České republice! Naučíme vás to! Kontaktujte nás a domluvte si schůzku v některé z mnoha našich ERA realitních kanceláří a přijďte se informovat jak uspět na dnešním realitním trhu s celosvětovou značkou ERA a jejím úspěšným systémem práce.

S prostředky, poskytované ERA Reality budete mít k dispozici komplexní systém práce a nástrojů pro vaše úspěšné podnikání na realitním trhu. Tyto nástroje se opírají o historii více než 40 let na realitním trhu. V současné době pro ERA pracuje více než 2.400 realitních kanceláří a více než 33.000 realitních makléřů po celém světě. Staňte se jím i vy a buďte úspěšní jako desítky tisíc jiných ERA realitních makléřů, kteří to dokazují každý den.
 

Jméno a Příjmení
Telefon (př.: 123123123)
E-mail
Okres
select
Máte zkušenosti v realitách? Ano Ne
Kde jste se o nás dozvěděl/a?
Zpráva (nepovinné)