Reference | Petr Michálek | ERA Česká republika

ERA Alka - Petr Michálek

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Alka /  Petr Michálek /  Reference

Reference

RENT APARTMENT VINOHRADY

Petr was so helpful finding my friends and me an apartment in Prague. He was always quick to answer questions and return emails, and he was so kind and friendly. I highly recommend him for all your real estate needs!

Katie Kamin

PRODEJ REKREAČNÍ CHATY PASTVINY

Vážený pane Michálku,

chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za profesionální a příjemné jednání, za veškerou péči i za všechny úkony, které bylo potřeba vykonat při koupi chaty v Klášterci nad Orlicí, a také za ty, které byly zcela jistě nad běžný rámec - jako pomoc při vyplnění formulářů k platbě daně z nabytí nemovitosti.

Věděli jsme, že jsme v dobrých rukou. Díky Vám běželo vše jako na drátku. Ještě jednou děkujeme a rádi Vás přivítáme na nyní už naší chatě.

S pozdravem Čermákovi

PRODEJ MEZONETOVÉHO BYTU PRAHA

S prodejem velkého bytu v Praze jsme se obrátili na dvě renomované pražské realitní kanceláře.Více jak rok a půl  jsme sledovali jejich ne příliš aktivní práci a odolávali tlaku na snížení prodejní ceny. Na doporučení jsme smlouvy ukončili a uzavřeli smlouvu novou s panel Petrem Michálkem a realitní kanceláří ERA. Rozdíl byl patrný ihned. Profesionální foto, doplněné vybavení bytu pro prezentaci klientům, perfektní inzerce a hlavně informační servis pro nás prodávající. Byt jsme prodali za necelý půl rok a za cenu, kterou jsme požadovali. Dojednání prodeje a předání nemovitosti není snadný úkol. Pan Michálek se toho ujal naprosto profesionálně, ušetřil náš čas a osobně zajistil vše co bylo nutné k předání a převzetí  ke spokojenosti obou stran.

A nyní i my rádi dáme doporučení a pět hvězdiček. 

RNDr. David Strnad, podnikatel, Praha 5

PRODEJ CHALUPY NA VYSOČINĚ

"Realitní makléř pan Petr Michálek prodával naší nemovitost k naší velké spokojenosti. Jeho ochotu, přístup, spolehlivost, poctivost a zodpovědnost hodnotíme jako výbornou. Jeho práce je opravdu profesionální."

manželé Hájkovi

PRODEJ RODINNÉHO DOMU V OBCI BOJIŠTĚ

"Pokud bych měla doporučit realitního makléře pak by to byl určitě pan Petr Michálek. Korektní a přátelské jednání, velká ochota, vše co se domluvilo také platilo, aktivní přístup. V případě, že budeme opět potřebovat služby realitní společnosti, rádi se na vás obrátíme."

Starostová Kristýna

PRONÁJEM 14 KANCELÁŘÍ O CELKOVÉ VÝMĚŘE 430m2

"Práce pana Michálka si velice vážím. Jednání s ním bylo od začátku do konce příjemné, profesionální a maximálně korektní. S prostory i s pronájmem jsme jako firma velice spokojeni. Jeho realitní služby můžu s klidným svědomím komukoli odporučit."

Radko Pokorný, jednatel MICROSITE CZ s.r.o.  www.microsite24.com

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Alka /  Petr Michálek /  Reference