O mně | Roman Svatoš | ERA Česká republika

ERA All Credit - Roman Svatoš

O mně

O mně

NABÍZÍM VÁM TRŽNÍ OCENĚNÍ VAŠÍ NEMOVITOSTI ZDARMA!

Vítejte na osobním webu profesionálního ERA® realitního makléře.

Jmenuji se Roman SVATOŠ a jsem profesionální realitní makléř a zároveň majitel KANCELÁŘE. NA NIC SI NEHRAJI a své zkušenosti předávám svým kolegům. Trvale žiji v Chrudimi a v realitách již podnikám 22 let.. Osobně nemám moc rád líbivé řeči a jak se říká "papír snese vše" a proto půjdu rovnou k věci. Za mě mluví výsledky UMÍM PRODÁVAT NEMOVITOSTI! Pokud chcete i Vy prodat svou nemovitost RYCHLE a za co NEJVYŠŠÍ CENU, využijte i Vy mou 89% úspěšnost prodeje nemovitosti a zavolejte mi na tel.: 608 885 117, nebo mi napište na e-mail: roman.svatos@era-reality.cz. Jsem zvyklý nemovitosti opravdu prodávat a ne je jen nabízet a to již  více než 22 let. Působím převážně na Chrudimsku a Pardubicku. Svou práci za dobu praxe znám do detailu a nově za pomoci celosvětového know-how společnosti ERA Reality, která je na trhu více než 45 let, pomůžu i vám. Využiji veškeré zkušenosti ve Váš prospěch a budu Vaším průvodcem na složitém realitním trhu. Pokud hledáte, tak jako již desítky spokojených klientů před vámi, profesionála na realitním trhu, jste zde správně. Za dobu své praxe jsem prodal více než 600 nemovitostí. Tvrdím, že práce realitního makléře není prací, ale "životním stylem" a proto mám svou vlastní filozofii: "Nemovitosti jsou můj život" již více než 22 let. Budu velmi rád, když se i Vy zařadíte mezi mé spokojené klienty, tak jako ostatní. Osobně proto udělám maximum a budu se snažit být Vaším nejlepším průvodcem na realitním trhu. Má práce mě prostě baví! 

Moje motto: "Tajemství úspěchu je Důvěru si získáte tak, že jste průhlední, otevření a držíte slovo. " Jack Welch

Zamyšlení nad stavem realitního trhu

Osobně vnímám současný realitní trh jako velmi podivný, plný nekalých praktik, malých či velkých podvodů na klienty a další jednotlivosti, které v souhrnu mají za důsledek diskreditaci práce realitního makléře. Bohužel musím přiznat, že si za svou pověst mohou realitní makléři ve většině případů sami díky tomu, jak se chovají ke svým klientům a jaké používají praktiky. Tento trend je způsoben velkým množstvím převážně neprofesionálních makléřů, kteří berou svou práci jen jako zdroj příjmů bez ohledu na potřeby klientů. Já vnímá práci realitního makléře ne jako práci, ale jako poslání a životní styl. V České republice je běžné, že každý má svého bankovního poradce, pojišťovacího poradce, daňového poradce atd... ale pro realitního makléře zatím u klientů prostor nebyl, přitom je potřebné si uvědomit, že při prodeji nebo koupi své nemovitosti, většina klientů zachází s velkým majetkem a nezřídka kdy s celoživotními úsporami. Je potřeba si uvědomit, že svěřujete "nějakému" realitnímu makléři svůj majetek v nemalé hodnotě. Proto se domnívám, že je třeba, aby si každý správně vybral "svého" osobního realitního makléře, ve kterého bude mít svou důvěru a z toho spojení musí vzniknout partnerský vztah založený na dlouhodobé důvěrné spolupráci na bázi partnerství, které přinese profit především vám. Budu rád pokud si pro své realitní transakce vyberete právě mě. Udělám vše proto, abych Vás nezklamal.

Doporučení

Na základě zde uvedeného, bych každému doporučil, aby si prověřil zkušenosti a znalosti několika realitních makléřů, nedal na líbivé proklamace většiny makléřů, nedal na lživé reklamy a poté si vybral jednoho realitního makléře, který se pro Vás musí stát dlouhodobým partnerem a bude Vás profesionálně zastupovat na realitním trhu. Profesionální realitní makléř musí zastupovat Vaše zájmy při realitní transakci.

Můj závazek

Osobním příslibem se zavazuji, že budu Vaším spolehlivým realitním poradcem na trhu. Domluvte si se mnou nezávaznou schůzku a zjistíte, že reality se také dají dělat profesionálně a s přínosem pro Vás.

ZAVOLEJTE MI, NEBO MI POŠLETE VÁŠ E-MAIL A PRODEJTE VAŠI NEMOVITOST  ZA ADEKVÁTNÍ CENU A POŽADOVANÝ ČAS! 
JSEM ZVYKLÝ NEMOVITOSTI PRODAT NE JEN PRODÁVAT A NABÍZET!

tel.: 608 885 117 | roman.svatos@era-reality.cz |

http://era-reality.cz/era-all-credit/nemovitosti.aspx