O mně | Martin Rajtr | ERA Česká republika

ERA All in one Praha - Martin Rajtr

O mně

Dobrý den, jmenuji se Martin Rajtr, obchodu s realitami se naplno věnuji pět let před tím jsem to měl rok jako jeden ze dvou oborů v kterých jsem podnikal a reality byli ten obor, kterému jsem věnoval menší část pracovního času. V podstatě jsem jen využíval kontakty a sem tam něco zobchodoval. Ale úplný začátek obchodu s realitami se datuje ještě o 10 let před tím, kdy jsem ještě pracoval jako zaměstnanec ve velké korporátní firmě a protože jsem i tam měl výtečné pracovní výsledky, investoval jsem odměny do nákupu nemovitostí a tak jsem se vlastně naučil obchodovat s nemovitostmi. Když pak před pěti roky přišla nabídka z naší realitní kanceláře od kamaráda, ať jdu s nimi podnikat v tomto oboru, tak jsem si řekl proč ne. Baví tě obchod, baví tě práce s lidmi a rád lidem pomáháš, budeš v přátelském kolektivu a ještě si můžeš dobře vydělat. Volba byla jasná. Jdu do toho!

A co mě na této práci nejvíc baví?

Baví mě ten pocit, že mohu být u velké životní události lidí a mohu jim svou radou či svou prací s tou událostí pomoci. U kupujících je hezké být u toho, když získají svojí vytouženou nemovitost. To radostné očekávání a následné jiskřičky v očích, když jim s předávacím protokolem, malým dárkem, předáváte klíče od jejich nového domova. U prodávajících je hezké být u toho, když uzavírají jednu životní etapu prodejem jejich nemovitosti a otevírají se jim možnosti nové.

Staňte se i Vy mým klientem nebo si jen přijďte pro radu profesionála, které jsou někdy k nezaplacení, i když jsou ZADARMO jak často slýchám od mých spokojených klientů.

Moje úspěchy:

 - na konci roku 2018 jsem se stal členem úzkého kruhu nejlepších makléřů v síti Era Reality v ČR a v roce 2020 jsem stále jeho členem.

                                        

-  v měsíci Dubnu 2019 jsem se umístil na 1. místě z nejlepších makléřů v síti ERA

            

 

-  v měsíci Březnu 2019 jsem se umístil v TOP 10 nejlepších makléřů v síti ERA v ČR

             

 

 

-  v měsíci Listopadu 2018 jsem se umístil  na 1. místě v v TOP 10 nejlepších makléřů v síti ERA v ČR