Reference | Martin Rajtr | ERA Česká republika

ERA All in one Praha - Martin Rajtr

Reference

Prodej bytu v Praze 4

Moc děkuji za skvěle odvedenou práci a nalezení toho správného kupce pro mě. Vím, že to nebylo snadné, protože  při možnostech, které jste měl, tak to byl extra výkon. Také moc děkuji za i ty věci, které jste pro mě dělal i nad rámec vaší práce. Jsem moc rád, že jste se mě ujal a určitě Vás budu doporučovat i všem ostatním.

S úctou

P. Kalát

Prodej bytu v Neratovicích

Pane Rajtře, chtěl bych Vám i touto  poděkovat za vaši práci při prodeji mého družstevního bytu v Neratovicích. Prodat bych o 200.000 Kč dráž než byla aktuální kupní cena podobných bytů je SUPER výsledek a vizitka vaší profi práce. Také to proběhlo všechno  hladce a mít peníze do měsíce od doby, kdy jste to dostal do prodeje je opravdu sen.

Díky za to, že jste mi pomohl s prodejem a určitě vás budu všude doporučovat.

S pozdravem

M. Bříza

Prodej našeho rodinného domu

Vážený pane Rajtře, dovolte mi abych Vám vyjádřil náš velký dík za prodej našeho rodinného domu. Vaše profesionální jednání a úžasná prezentace naší nemovitosti potencionálním zájemcům byla naprosto famózní. Udělal jste nám krásnou prezentaci včetně videa  a pak není divu, že se Vám podařilo prodat náš dům již třetímu zájemci za pouhých 26 dní od dání domu  do prodeje. 

Přeji Vám mnoho úspěchů ve vaší práci a moc děkuji 

J. Klofát

Prodej bytu v Praze 8

Dobrý den pane Rajtře,

moc vám děkujeme za práci kterou jste udělal při prodeji našeho bytu. Byl to velmi zapeklitý případ a toho jsme si vědomi. Ale vy jste to zvládl s přehledem a grácií. najít kupujícího, který bude ochoten koupit náš byt a ještě nás tu nechat bydlet více jak 2 roky a tím nám umožnit abychom si splnili náš velký sen bydlet v rodinném domečku je opravdu velmi dobrá práce a víme, že to vše domluvit  a vyjednat byt z vaší strany nadlidský výkon.

Jsme rádi, že jsme narazili na takového profesionála jako jste vy. A máte naší plnou důvěru se kterou na vás budeme směrovat i naše kamarády, protože s Vámi je jedna radost spolupracovat.

Krásný den

Pravdovi