ERA Best

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Best /  O kanceláři

O kanceláři

 

Realitní kancelář ERA Best, která má za sebou více než 16 let aktivní působnosti na realitním trhu převážně na Neratovicku a Mělnicku se připojila k celosvětové síti ERA Reality především pro zkvalitnění služeb svých klientům. Využíváme celosvětově osvědčené know-how značky ERA Reality tak, abychom ještě více zvýšili kvalitu služeb, kterou poskytujeme svým klientům již řadu let.

Spojením našich znalostí regionálního trhu se špičkovými procesy celosvětové značky ERA Reality přichází do naší oblasti nový standard realitních služeb, na který většina klientů není zvyklá. Poskytujeme výhradně exkluzivní realitní služby.

Vyzkoušejte i vy co znamená prodávat, či kupovat nemovitost se skutečnými profesionály s tradicí na realitním trhu a špičkovým know-how nadnárodní společnosti.

CHCETE ZPRACOVAT OCENĚNÍ VAŠÍ NEMOVITOSTI ZDARMA?

CHCETE PRODAT VAŠI NEMOVITOST RYCHLE A ZA CO NEJVYŠŠÍ CENU?

STEJNĚ JAKO ZA 14 LET NAŠÍ PRAXE, STOVKY KLIENTŮ PŘED VÁMI?

NABÍZÍME VÁM NAŠÍ 92% ÚSPĚŠNOST PRODEJE! 

ZANECHTE NÁM ZDE VÁŠ KONTAKT, NEBO ZAVOLEJTE NA TEL.: 602 30 40 70
A PRODEJTE VAŠI NEMOVITOST ZA ADEKVÁTNÍ CENU A POŽADOVANÝ ČAS! 
JSME ZVYKLÝ NEMOVITOSTI PRODÁVAT NE JEN NABÍZET!

       


Malé zamyšlení
Vnímáme současný realitní trh jako velmi podivný, plný nekalých praktik, malých či velkých podvodů na klienty a dalších jednotlivostí, které v souhrnu mají za důsledek diskreditaci práce realitního makléře. Bohužel musíme přiznat, že realitní makléři si za svou pověst mohou v převážné většině sami díky tomu, jak se chovají ke svým klientům a jaké používají praktiky. Tento trend je způsoben především velkým množstvím realitních makléřů, bohužel převážně těch neprofesionálních, kteří berou práci realitního makléře jako zdroj příjmů bez ohledu na klienty a způsoby jak se k vydělaným penězům dostali. U nás ERA Best vnímáme práci realitního makléře ne jako práci, ale jako poslání. Poslání uspokojovat klienty a především být jejich osobním realitním poradcem. V České republice je běžné, že každý má svého bankovního poradce, pojišťovacího poradce, daňového poradce atd… ale pro realitního poradce zatím u klientů prostor nebyl. Přitom je potřebné si uvědomit, že ať jste prodávající nebo kupující svěřujete „nějakému“ realitnímu makléři svůj majetek nebo uspořené finanční prostředky v řádu miliónu korun a ve většině případů se jedná o celoživotní úspory či majetek. Proto si myslím, že je potřeba, aby si každý správně vybral „svého“ realitního poradce, ve kterého bude mít důvěru a z tohoto spojení se posléze nesmí stát obchodní, ale partnerský vztah, založený na dlouhodobé důvěrné spolupráci na bázi poradenství jak se nejlépe pohybovat na realitním trhu. Vždyť kdo jiný než zkušený makléř se stovkami realizovaných případů a Vaší důvěrou Vám může dobře poradit a zastupovat Vás.

Náš výkon
Za dobu naší činnosti se nám podařilo do současné doby prodat a pronajmout více než 1500 nemovitostí a bytů. Z toho bylo například 800 prodaných bytů, 270 pronajatých bytů, 210 prodaných domů, 100 prodaných pozemků atd. Díky tomu jsme obsloužili více než 2600 spokojených klientů.

Doporučení
Pod tíhou zde uvedeného, bychom každému, kdo se chystá realizovat jakoukoliv transakci na realitním trhu doporučili, aby si prověřili zkušenosti a znalosti několika realitních makléřů, nedali na líbivé proklamace většiny makléřů, nedali na lživé reklamy a poté si vybral jednoho realitního makléře, který se pro Vás musí stát dlouhodobým partnerem, který vás bude profesionálně zastupovat na trhu. Velmi důležitou součástí takové spolupráce musí být přidaná hodnota pro Vás jako klienta, která Vám přinese užitek, jak ve formě dobře prodané nebo koupené nemovitosti, ale i poradenství. Profesionální realitní makléř musí zastupovat Vaše zájmy při realitní transakci.

Zavazujeme se být vaším profesionálním realitním průvodcem. Jsme ERA Best!

Jsme ERA! Co pro Vás můžeme udělat?

 

Zásady ochrany osobních údajů jsou k dispozici zde.

ERA Best
Telefon: +420 602 304070
Email: erabest@era-reality.cz
Adresa: Dr. E. Beneše 1181, Neratovice
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Best /  O kanceláři