O kanceláři | ERA D-team | ERA Česká republika

ERA D-team

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA D-team /  O kanceláři

O kanceláři

Prodej i koupě nemovitosti je pro mnohé z nás životní událostí, která však přináší i mnohé starosti. Myslíme si, že s tak zásadním životním krokem by vám měl pomáhat člověk, který je vám nejen sympatický, ale který si získal Vaší důvěru, a který Vás bezpečně provede celým obchodním případem.

Uvažujete o prodeji či pronájmu své nemovitosti, nevíte si rady s exekucí či insolvencí, máte zájem o ocenění Vaší nemovitosti ZDARMA, uvažujete o koupi a chcete pomoc s financováním? Chcete poradit, jak se správně pohybovat v realitním trhu?

Neváhejte nás kontaktovat na tel.: (+420) 777064400

emailu: erad-team@era-reality.cz

nebo stačí vyplnit formulář

___________________________________________________________________________________________________________________________________

makléř je pro nás základem úspěchu. Proto mu ERA® nabízí něco víc

Máte obchodního ducha, umíte oslovit klienta a zajímá Vás práce s možností NADPRŮMĚRNÉHO VÝDĚLKU? Jste profesionál v oboru? Nebo se jím chcete stát?

Spojte svůj pracovní potenciál s naším týmem realitní kanceláře ERA® D-team (pobočka Litoměřice) a vybudujte si novou budoucnost.

Nabízíme Vám, stát se úspěšným realitním makléřem/kou s podporou nejnovějšího prověřeného know-how s možností výdělku bez horního limitu. Komplexní vzdělávací školení, které přináší makléřům významnou konkurenční výhodu.

Chceme slyšet i Váš názor a záleží nám, abyste se u nás cítili fajn

Rádi se o vás postaráme a vše, co potřebuje úspěšný realitní makléř/ka, Vás naučíme......

............ proto nás neváhejte kontaktovat

   (+420) 777 064 400

nebo stačí vyplnit formulář


ERA D-team
Telefon: 777 064 400
Email: erad-team@era-reality.cz
Adresa: Pekařská 122/5, Litoměřice
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA D-team /  O kanceláři