O mně | Mgr. Hana Bodáková | ERA Česká republika

ERA Damona - Mgr. Hana Bodáková

O mně

Jmenuji se Mgr. Hana Bodáková, vystudovala jsem gymnázium a po své první brigádě v 16 letech v lékárně, do které jsem se dostala náhodou tak, že jsme šly s maminkou koupit boty a hned vedle byla lékárna do které jsme se zkusili jít jen tak zeptat, zda by nepotřebovali uklízečku. A potřebovali! Tehdy jsem nevědomky nastartovala kariéru lékárnice z pozice uklízečky po ukončení studií a několika letech praxe jako zaměstnanec až po majitelku několika lékáren.

V roce 2007 se mi do cesty doslova připletla nabídka koupě velké nemovitosti v centru Děčína. Dům jsem tehdy koupila a celý zrekonstruovala během dvou let na Lékařský dům a nevědomky nastartovala svou kariéru v realitách. Okolnosti a opět náhody mne dovedly k tomu, že jsem v roce 2015 otevřela vlastní realitní kancelář ERA Damona v Děčíně pod hlavičkou ERA Reality, která působí po celé ČR a je součástí celosvětové sítě kanceláří ERA. Říkáte si proč?

Beru to jako novou výzvu, změnu, koníček, odpočinek od své hlavní profese... ale stále je to stejná věc... pomáhám a jsem tu pro své pacienty v lékárnách a klienty v realitní kanceláři. Jsem člověk, který Vám pomůže v otázce Vašeho bydlení či prodeje nemovitostí a zároveň Vám poradím se zdravotními potížemi. Dvě mouchy jednou ranou nebo jak se to říká, že?

Má častá odpověď na otázku „ Mohu se vás na něco zeptat? “ zní „samozřejmě“ .

Síť ERA působí po celé ČR a i v zahraničí a jestliže něco funguje a máte skvělý tým lidí, dá se dělat a vymyslet cokoliv.

Takže se ptejte, žádejte, volejte ráda Vám poradím a pomohu.

Mgr. Hana Bodáková
Jméno: Mgr. Hana Bodáková
Majitelka kanceláře
Telefon: 731 572 512