O mně | Martin Kurowski | ERA Česká republika

ERA Elizabeth - Martin Kurowski

O mně

Dobrý den,

Jmenuji se Martin Kurowski a jsem realitní makléř realitní kanceláře Era Elizabeth Opava.

Za mou 9 letou praxí v obchodě jsem už uskutečnil více než 1 000 obchodních transakci v různých oblastech trhu k maximální spokojenosti mích klientů.

Moje území je Bruntálsko Krnovsko jelikož velmi dobře znám široké okolí tohoto regionu, s tím přímo souvisí také mé bydliště a znám místní problematiku, a proto pro mě není problém  najít útulný domov i pro vás a tak splnit váš sen o bydlení. Pořídit si nový domov je nejdůležitější krok v životě a zároveň pro některé z vás největší investicí v životě. Proto bych rád byl s vámi u toho a provedl vás tímto důležitým krokem od A do Z k vaší maximální spokojenosti.

 

 Díky, zkušenostem kterých jsem během let dosáhl jsem samozřejmě dobrou volbou pro vás, kteří chcete, svou nemovitost prodat či pronajmout. Vyřeším, za vás všechny zákonem dané kroky ověřím veškerá úskalí na úřadech týkající se vaší nemovitosti. Zařídím veškerou právní stránku, a povedu za vás složitá jednání se všemi zúčastněnými stranami. Tím samozřejmě šetřím váš čas i peníze. Vaší nemovitost připravím k prodeji s maximální tržní cenou v dané oblasti a dám vědět širokému okolí o tom, že vaše nemovitost je na prodej.

 

Budu se těšit na naší spolupráci