O mně | Jaroslav Cecha | ERA Česká republika

ERA Eso team - Jaroslav Cecha

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Eso team /  Jaroslav Cecha /  O mně

O mně

 

Vítejte v tomto prostoru.
Ocitli jste se v mé osobní výpovědi o tom, jak jsem se dostal k tomuto byznysu a co od něj očekávám nadále a tudíž, co byste vy zase mohli čekat ode mě.

V obchodě se už pohybuji od roku 1995. Za tu dobu jsem si prošel různé obory a v nich i různé funkce. Přibližně od roku 2008 jsem se věnoval úzce specializovanému bankovnímu segmentu a realitám. Když jsem končil v roce 2013 v bankovnictví, kde jsem si vyzkoušel TOP obchod v každodenním styku s jednateli, ekonomy a majiteli společností, tak jsem zvažoval, na jakou cestu se po tomto vysokém levelu vydám. Trochu i dílem náhody, jsem potkal právě v tom roce 2013 mladého člověka s krásnou vizí, jak podnikat profesionálně a eticky v realitních službách. Byl jsem sice v tu chvíli na bodě nula, protože tato společnost ve světě realit v podstatě začínala, ale zároveň jsem se mohl plně podílet na vybudování a rozvoji nové společnosti.

Tak jsem se toho chopil a byla to práce sice náročná, ale když jsem viděl, že moje energie, čas a zkušenosti dostávají jasnou podobu a společnost se někam posunuje, tak tato náročnost byla vykoupená radostí z dobře odvedené práce. Věnoval jsem se po celou dobu jak svým zakázkám a tedy klientům, tak jsem budoval obchodní tým realitních makléřů. Společnost se po těch dvou letech na trhu stabilizovala a byl čas se vydat nějakou svojí vlastní cestou.

Těch možností bylo více a jedna z nich postupně  sílila pod dojmem dalších a dalších informací a úvodních setkání. Ta možnost, které jsem nyní součástí, nese ve své značce tři jednoduchá písmenka - ERA. A této možnosti jsem se nakonec zcela oddal a podepsal jsem franšízovou smlouvu s tím, že nyní opět tedy budu stát v bodě nula. Za zády však cítím světovou podporu a možnosti se sám posunout do dalších sfér tohoto oboru. 

V každém případě vím, že to opět bude náročná práce. Ale věřím tomu, že spokojenost mých současných a budoucích klientů a hlavně pak vytvoření dalšího týmu realitních profesionálů, může tuto náročnost zase vykoupit.

Těším se na další dny, měsíce a pevně doufám, že i roky, kdy Vám společně s celou touto kanceláří budeme dokazovat, že spojení se světovou realitní společností smysl má. Těším se na to, že na konci naší spolupráce budou opět opakovaně všechny strany spokojené a k mojí zasloužené odměně přibudou i slova uznání a díků. Těším se na to, až vám najdu nové domovy a těším se i na to, že vám pomohu se rychle a efektivně rozloučit se svým původním domovem, protože prostě půjdete do nového. 

Pojďte se mě tedy prosím zeptat, co pro vás mohu udělat. Těším se...

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Eso team /  Jaroslav Cecha /  O mně