Reference | Jaroslav Cecha | ERA Česká republika

ERA Eso team - Jaroslav Cecha

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Eso team /  Jaroslav Cecha /  Reference

Reference

S pomocí makléře prodaný byt a nastěhování do domu.

Hledal jsem dům a narazil jsem na zakázku pana Cechy. Úvodní prohlídka a následná komunikace se mě líbila. Tak jsem pana Cechu pověřil i prodejem svého bytu, abych mohl ten dům koupit. Sice se při této trochu obtížnější dvojité transakci občas objevily problémy, ale po čase jsem prostě věděl, že se mohu na svého makléře plně spolehnout a vše zařídí k mé spokojenosti.

Miroslav Bohuslav

Překvapivý prodej mého domu.

Měl jsem zkušenost s panem Cechou, když jsem přes něho kupoval dům. Jeho práce se mi líbila a tak jsem mu za několik měsíců svěřil prodej domu mého otce. Nejvíce mě překvapilo a to samozřejmě pozitivně, že se prodal za více, než jsem vůbec očekával a to rozhodně díky zkušenosti pana Cechy. Doporučuji jej ve svém okolí, protože je to opravdu profík.

Josef Stanglmeier

Další prodaný dům!

Opět jsme prodávala dům a opět jsem si zvolila pana Cechu. Teď už prodej zajišťoval jenom on. I když to byla složitá transakce, tak kupce měl velmi brzy. Následné anabáze s smluvní dokumentací byla velmi složitá, ale vše proběhlo díky panu Cechovi bez větších problémů.

Vím, že mu svěřím i další dům k prodeji, který již chystám.

 

Ivana Němečková

Prodané dva byty

Přes pana Cechu jsem prodal dva byty a spolupráce, byť jsem se jí z počátku bránil, tak byla výborná. Svým upřímným zájmem mě pan Cecha přesvědčil, že mě chce opravdu pomoci a tak jsem mu dal šanci. Nelituji toho!

Jaroslav Čada

Dobře prodaný pozemek.

Pan Cecha mě přesvědčil o tom, že když mu svěřím prodej svého pozemku, tak dosáhne vyšší prodejní ceny a samotný obchod bude rychlejší a bezpečnější. Postupně mi vše vysvětlil a já celkem brzy pochopila, že možná umím dobře prodat použité oblečení po dětech, ale prodej nemovitosti, je samozřejmě zcela jiný level. Chce to prostě odborníka. Prodej poté proběhl opravdu rychle a za cenu, kterou jsem si představovala. Následná pomoc ohledně dokumentů, kdy jsem jen občas něco podepsala, byla už třešnička na dortu.

Skvělá práce!

Pavla Dvořáková

Prodej dvou bytů, díky skvělé zkušenosti.

Na první byt jsem nejprve měla zcela jinou RK. Nic moc se nedělo. Pak se mi ozval pan Cecha a v kanceláři u kávy mi vysvětlil, jak daleko lépe ten prodej mého bytu uchopit. Dala jsem mu tedy šanci, protože se mi jeho prezentace líbila.

Byt byl prodaný poté celkem rychle. Sice se to trochu zadrhlo následně u kupujících, ale taky vím, že kdybych na to byla sama, asi bych tu pomoc pro ně, neuměla dát.

Po této příjemné zkušenosti s panem Cechou, jsem doporučila prodej dalšího bytu v rodině, provést taky přes něj. A náš makléř opět nezklamal. Takhle by měl vypadat profesionální makléř.

Kateřina Vaněčková

Prodaný dům

Nejprve jsem chtěla prodat dům sama, ale posléze mě kontaktovalo hodně různých RK. Najednou jsme prozřela, kolik je toho třeba zařídit, než se dům prodá. Proto jsem asi třem RK dala šanci. Byl mezi nimi i pan Cecha. Spolupráce byla moc dobrá a o jeho profesionálním přístupu svědčí i to, že kupující si jej sami vybrali, když na prohlídce byli původně s jiným makléřem, ale ten jim neodvedl takové služby, jaké čekali.

Ivana Němečková

Výrazná pomoc s prodejem bytu.

Spolupráci s panem Cechou mohu vřele doporučit. Jedná rychle, neustále informuje klienta o vývoji prodeje, skutečně přivede zájemce a je nápomocen při získání hypotéky pro zájemce o koupi.

Ïva Lacková

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Eso team /  Jaroslav Cecha /  Reference