O kanceláři | ERA Eso team | ERA Česká republika

ERA Eso team

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Eso team /  O kanceláři

O kancelářiZdravíme naše současné i budoucí klienty.

Zde byste se měli dočíst, proč tato kancelář vznikla a co vám bude moci nabídnout. Pokusíme se tedy toto v několika větách vysvětlit.
Působíme v realitním byznysu už dlouhé roky a letos jsme potřebovali uskutečnit zásadní změnu v naší cestě, která by více naplnila naše představy. Realitnímu byznysu jsme se učili postupně a prošli jsme všemi jeho oblastmi, to znamená od těch nejmenších pronájmů, před prodej domů a větších objektů až po řízení týmu makléřů. Každá z těchto činností nás velmi obohatila, ale cítili jsme, že se lze dostat ještě o stupínek výše.

Po několika týdnech hledání a vyhodnocování různých nabídek, jsme začali vážně jednat o zakoupení franšízy společnosti ERA Reality  Česká republika. Už první jednání se zástupcem této společnosti v nás vyvolalo dobrý dojem a vzájemné sympatie. Oslovilo nás několik významných detailů, ať už to byl fakt, že ERA Real Estate je na trhu již více jak 40 let a řadí se mezi trojku největších realitních společností na světě a nebo třeba smysluplný a efektivní prodejní a manažerské koncepty, do kterých jsme mohli během úvodních jednání nahlédnout. 

Ano, když jsme se rozhodovali, co dál, tak byla jedna z možností si založit zcela novou a vlastní realitní kancelář. Nicméně když jsme výhody a nevýhody této možnosti porovnali s nabídkou společnosti ERA, začalo se vše převažovat k tomu, abychom naše další kariéry spojili s opravdu silnou značkou a nemuseli jsme tak budovat vše od nuly. A to byl již jen krůček k definitivní dohodě a začátku spolupráce.

Nyní jsme se tedy ocitli ve fázi těsně po podpisu franšízové smlouvy. Našim prvním úkolem bude stabilizovat naše klientské portfolio, seznámit naše klienty s tím, co jim nadále můžeme nabídnout a samozřejmě oslovit klienty nové. Dalším stejně důležitým úkolem bude vybudovat tým profesionálních makléřů s lidským přístupem. A třetím stěžejním úkolem je otevření kanceláře. Předchozí dvě činnosti budou nikdy nekončícím procesem a splnění třetího bodu plánujeme někdy na přelom zimy/jara 2016.

I bez kanceláře budeme však schopní zajistit zcela plnohodnotné služby, minimálně ve stejné kvalitě, jako jsme je podávali v uplynulých letech a mnohdy se tuto už tak dost vysokou kvalitu budeme snažit ještě posunovat a to i díky spojení se světovou značkou.

Vážení klienti, plně si uvědomujeme, že realitní byznys nemá zrovna dobrou pověst. Nicméně jsme zatím nezažili klienta, který by skutečně všechny realitní kanceláře nebo makléře, házel tak zvaně do jednoho pytle. My zcela přesně víme, čeho se vyvarovat ve spolupráci s klientem, abychom z každé takové spolupráce odcházeli spokojení a to v rámci všech zúčastněných stran. Umíme takové chyby, které právě kazí pověst realitního byznysu, do nejmenšího detailu identifikovat a víme zcela přesně, co klientům vadí. A proto i víme, jak přesně realitní služby poskytnout, abychom ze zcela oddělili od nekalých praktik, chyb a omylů a ukázali každému klientovi, jak má vypadat profesionální přístup. Každým okamžikem se budeme snažit o tomto vás přesvědčit a těšíme se na současné a budoucí spolupráce s vámi.

18.2. 2016
Několik týdnů jsme hledali vhodné obchodní prostory a našli jsme! Se začátkem února 2016, tedy již sídlíme na Slovanské 67. Je to bývalý obchod se vchodem z ulice a výlohou, což nám umožní maximální prezentaci našich služeb a patřičné zviditelnění kanceláře. Interiér potřebuje ještě jemně doladit, ale již jsme přichystaní na setkání s prvními klienty. Nyní ještě zařizujeme patřičné označení kanceláře vhodným vývěsním štítem a fóliemi do výlohy. 
Pokud k nám pojedete, tak hned vedle naší kanceláře jsou zastávky tramvaje č. 1 a pokud se k nám vydáte automobilem, lze velmi často zaparkovat přímo před kanceláří nebo někde poblíž.

Přejeme dobré dny.
Vaše ERA ESO TEAM

ERA Eso team
Telefon: 734 201 601
Email: eraesoteam@era-reality.cz
Adresa: Slovanská 32/67, Plzeň 2-Slovany
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Eso team /  O kanceláři