O mně | Mgr. Daniel Móro | ERA Česká republika

ERA Estate A. Legal - Mgr. Daniel Móro

O mně

Vážení klienti,

 

jmenuji se Daniel Móro a pocházím ze západočeského města Chebu, které se nachází v bezprostřední blízkosti hranic s Německem. V roce 2004 jsem byl přijat na Západočeskou univerzitu v Plzni a roku 2010 jsem úspěšně absolvoval Pedagogickou fakultu. Studium mi umožnilo hlouběji proniknout do oborů, které mne zajímaly, a nicméně již v průběhu povinných praxí jsem věděl, že se pedagogické činnosti věnovat v budoucnu nebudu. Protože jsem při odchodu z rodného města opustil také pohodlí domova, znamenalo to pro mne najít způsob, jak při studiu levně, ale kvalitně bydlet.  Pronajal jsem si v blízkosti centra velkometrážní byt o dispozici 5+1 a sehnal si k sobě spolubydlící, další studenty. Výhodou pro mě bylo velmi nízké nájemné a snížil jsem tak své vysoké měsíční náklady. Majitelé pronajatého bytu a rovněž vlastníci celého domu byli se mnou spokojeni a postupem času mi svěřili pronájem všech bytů v domě.

 

Uvědomil jsem si, že každodenní kontakt s lidmi mě motivuje a vzhledem k tomu, že práce realitního makléře může být i poměrně dobře finančně ohodnocená, stala se pro mne jednoznačnou volbou. Již během studií jsem se začal v oboru realit intenzivněji pohybovat a postupně se vzdělávat. Po absolvování vysoké školy jsem se přestěhoval do Prahy, kde se práci realitního makléře a dnes již i ředitele realitní kanceláře věnuji s plným nasazením.

 

Za svou dnes již téměř desetiletou kariéru ve světě nemovitostí jsem nabyl spoustu zkušeností a domnívám se, že mne v této oblasti již nemůže jen tak něco překvapit. Snažím se jít s dobou a průběžně si doplňuji vzdělání. Realitní trh je totiž v neustálém pohybu, je tedy nezbytně nutné být ve střehu, předvídat a vnímat veškeré indicie ke změně trendů, být vždy o krok napřed.

Prioritou číslo jedna je pro mě vždy spokojenost klienta, jemuž se velmi náročný proces práce s nemovitostmi, konkrétně zprostředkování prodeje či pronájmu, snažím co nejvíce zjednodušit. Mohu vás ujistit, že jsem jedním z mála makléřů, který se může řadit mezi odborníky ve svém oboru. Důkazem vám může být krátký vyčet některých z mnou zobchodovaných zakázek, nezmiňuji zde rozhodně vše, neboť pro to není prostor a reference. V případě vašeho zájmu o realitní zprostředkování či poradenství mne tedy neváhejte oslovit, jsem vám plně k dispozici. Můžete se spolehnout, že budete s mými službami nadmíru spokojeni.

 

Všem novým kolegům mohu doporučit pevné nervy a vytrvalost, která dříve či později přinese ovoce.