Reference | Mgr. Daniel Móro | ERA Česká republika

ERA Estate A. Legal - Mgr. Daniel Móro

Reference

Cheb, Severní prodej rodinný dům

Danku, moc Ti děkujeme za podporu při prodeji rodinného domku v Chebu. S kolegou jste nám ušetřili mnoho času i starostí, mohly jsme se na Vás s mamkou ve všem spolehnout a to je přesně to, co od realitní kanceláře očekávám.

Vřele doporučuji všem spolupráci s Tebou, Tvé zkušenosti jsou nezpochybnitelné a všechny procesy výrazně ulehčují.

 

Ještě jednou velké díky !                                          Ing. arch. Šárka Chroustová

Františkovy Lázně, Anglická prodej vila

Baden, Švýcarsko 28.07.2018

Vážený pane Móro,

ráda bych Vám poděkovala za, Vámi výborně odvedenou, práci pŕi prodeji mé nemovitosti ve Františkových Lázních.

Díky Vám proběhlo vše bez komplikací. Vašeho profesionálního nasazení si velmi vážím. Vaše samostatné pochůzky a vyřizování na úřadech mi umožnily, i ve finální části prodeje domu, se v klidu věnovat mé práci a rodině.

Jelikož žiji skoro 20 let ve Švýcarsku, jsou české úřady a zákony pro mě méně známé a určité obavy ohledně prodeje domu mě zpočátku sužovaly. Musím ale přiznat, že zcela zbytečně. Vaše precizně odváděná a rychlá práce mi dala vcelku rychle pocit důvěry a zbavila mě pocitu neklidu.

Mnohokrát Vám děkuji a přeji Vám jen to nejlepší, hodně spokojených klientů a hodně osobní spokojenosti.

Se srdečným pozdravem

Adéla Blasi

Praha, Markušova prodej byt

Velice děkuji panu Danieli Móro za skvělé sjednání prodeje bytu. Vše proběhlo velmi svižně, bez komplikací a bez starostí, takže velmi pohodlně. Všechny náležitosti ohledně mého bytu za mě pan Móro vyřídil, ideálně připravil byt k prodeji a ihned po zveřejnění nabídky sehnal kupce se kterým jsme se dohodli na velmi výhodné ceně. Proto mohu jen doporučit. Děkuji

S pozdravem

Ondřej Balvín
assistant director

Bohutín prodej novostavba rodinný dům

Dobrý den, pane Móro,

ráda bych Vám a Vašim kolegům z realitní kanceláře velmi poděkovala za profesionální, vstřícnou a vždy milou spolupráci při prodeji mé nemovitosti.

Velmi si cením zejména pomoci při prohlídkách nemovitosti, její inzerci na internetových stránkách nebo asistence Vašich kolegů přípravách kupní smlouvy a všech souvisejících

dokumentů.

Pokud to bude možné, ráda se na Vás obrátím i budoucnu s případným nákupem nebo pronájmem nemovitosti.

Děkuji a přeji mnoho spokojených klientů

zdraví

Ing. Jana Mračková

Plzeň, Klatovská prodej byt + následný pronájem

Dobry den.

Dovolte mi abych touto cestou podekovala panu Móroi  za jeho profesionalitu, ochotu a trpelivost.

 

Presne pred rokem jsem zakoupila byt v Plzni. Podotykam, ze momentalne ziji v Italii, takze cela situace byla pro me dosti  komplikovana. Odpovedela jsem na inzerat a ozval se mi pan Móro, ktery jako makler mel prodej bytu na starosti a zastupoval prodavajici stranu. Tehdy se me ujal pravy profesional. Byl  presny, velice ochotny, umel mi vzdy dobre poradit a hlavne byl velmi trpelivy. Vlastne vyresil vsechno za me, ja jsem priletela do Plzne az k podpisu smlouvy.

O tom, ze jsem byla s praci pana Móro velmi spokojena svedci i fakt, ze jsem se na nej znovu obratila, kdyz jsem se rozhodla  zakoupeny byt  nabidnou k docasnemu pronajmu. A dobre jsem udelala. Pan Moro zaridil vse potrebne,  konzultoval se mnou po telefonu vyber zajemcu, nasel vhodne podnajemniky, pripravil smlouvu i predavaci protokol, zastupoval me na CEZu atd atd. Proste opet naprosty profesional s prijemnym vystupovanim, vzdy ochotny vyslyset me pozadavky se snahou  co nejrychleji a nejpresneji je vyresit.

 

25/5/2017                                                                                                          Ing. Iva Albini

Beroun, V Hlinkách prodej + následný nákup

Vřele doporučujeme spolupráci s panem Móro, který nám pomohl s prodejem i nákupem nemovitosti, vše proběhlo velice hladce!

Pane Móro, mockrát Vám děkujeme za výborné služby, za vstřícnost a ochotu !

 

V Praze dne 2.5.2017

 

Roman Lazurčenko a Oksana Guková

Beroun, Havlíčkova prodej

V Berouně, 2.5.2017

 

Vážený pane Móro,

 

 

Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za Vaší práci, díky které proběhla koupě nemovitosti bez jakýchkoliv komplikací. Jste člověk na svém místě a spolupráci s Vámi můžeme vřele doporučit!

Přejeme mnoho spokojených klientů

 

                                                                               Tereza a Jakub Urbanovi