O kanceláři | ERA Estate A. Legal | ERA Česká republika

ERA Estate A. Legal

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Estate A. Legal /  O kanceláři

O kanceláři

Vážení obchodní partneři,

dovolte nám v krátkosti představit naši společnost a jí nabízené služby.

 

Realitní kancelář ESTATE AGENCY LEGAL s.r.o. byla založena v roce 2018 a je korporátně provázaná s úspěšnou realitní kanceláře ESTATE AGENCY s.r.o, která své jméno se světoznámou značkou ERA spojila již v roce 2007. Vlastníci realitní kanceláře tedy čerpají z více než desetileté zkušenosti na realitním trhu. Se současným vedením ERA REALITY ČESKÁ REPUBLIKA se těšíme úzké spolupráci a máme tak čest podílet se na rozkvětu této realitní sítě, která je momentálně nejrychleji rostoucí realitní sítí v České republice.

ESTATE AGENCY LEGAL s.r.o. se primárně soustředí na vyhledávání vhodných investičních příležitostí pro investiční skupinu LEGAL INVEST GROUP a.s., pro kterou poskytuje i veškeré standardní realitní služby. Paralelně s touto činností dále zajišťuje nadstandardní servis související se zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí třetích osob, a to zejména díky svému týmu školených makléřů, kvalitním službám spolupracujících advokátů, finančních poradců a propracovanému marketingu.

Pokud hledáte spolehlivého partnera s dlouholetými zkušenostmi, který Vám pomůže s orientací na dnešním nepřehledném realitním trhu, jsme pro Vás správnou volbou. Na osobní schůzce Vám stručně představíme způsob, jakým pracují profesionálové, vyhnete se tak kontaktu s diletanty a podvodníky, kterými je bohužel svět realit v dnešní době přehlcen. Vřele doporučujeme svěřit svou realitní potřebu zkušeným, mezi něž se bezpochyby řadíme. Přesvědčit se můžete řadou pozitivních referencí.

Přes stávající prioritu fungování se nebráníme do našeho týmu přijímat nové tváře. V případě, že uvažujete o životní změně a svět realit Vás zajímá i po profesní stránce, neváhejte nás nezávazně kontaktovat. Již po prvním setkání budete vědět, zdali je pro Vás tato cesta tou pravou. Zájemce jsme schopni v krátkém časovém horizontu proškolit a předat jim tak cenné zkušenosti. Není pro nás důležitý věk, ani dosažené vzdělání. Prioritou je pro nás spolupráce s kolegy, kteří jsou vytrvalí a mají chuť do práce, což jsou nezbytné vlastnosti vedoucí k úspěchu. Pokud makléř začátečník naslouchá zkušeným kolegům, úspěch se brzy dostaví!

 

Důležité odkazy:
ERA Estate A. Legal
Telefon: 739 012 299
Email: eraeal@era-reality.cz
Adresa: U Rajské zahrady 1912/3, Praha 3
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Estate A. Legal /  O kanceláři