O kanceláři | ERA Exclusive | ERA Česká republika

ERA Exclusive

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Exclusive /  O kanceláři

O kanceláři

S potěšením Vám představujeme realitní kancelář ERA EXCLUSIVE. ERA, to je víc než jen značka. Je to rodina makléřů a poboček po celé České republice i celém světě, vzájemně propojená společnou historií, obchodní etikou, spoluprácí a závazkem plnit potřeby a požadavky svých klientů na 100%.

Jestliže plánujete prodat, nebo pronajmout Váši nemovitost, ERA profesionálové jsou tu pro Vás! Speciálně školeni v sofistikovaných marketingových strategiích a technikách, připraveni udělat pro vaši nemovitost maximum. Vaše nemovitost bude propagována tak, aby oslovila co možná nejširší spektrum potencionálních zájemců z Vaší lokality, ale i celé republiky a celého světa.

Svěřte se do rukou nejrychleji roztoucí realitní kanceláře v České republice. ERA makléři si uvědomují, že Vaše nemovitosti zasluhují vysokou pozornost. Velikou devízou naší kanceláře je individuální péče a přístup ke každému klientovi, který zajišťuje ten nejlepší výsledek ke spokojenosti klienta.

Disponujeme širokou databází nabízených nemovitostí k prodeji i k pronájmu, která se každým dnem rozrůstá o nové zajímavé objekty. Makléři ERA jsou profesionálně připraveni uspokojit Vaše specifické potřeby, které směřují ke koupi nebo nájmu Vašeho vysněného domova v lokalitě kterou si sami určíte.

Jsme si vědomi, že ne všichny realitní společnosti na českém trhu přistupují ke svému zákazníkovi korektně a v jeho zájmu. Setkáváme se osobně i zprostředkovaně s nepříjemnými zkušenostmi s realitními kancelářemi i makléři. Realitní kancelář ERA Exclusive Vás přesvědčí, že je tu pro Vás a jedná vždy ve Vašem zájmu.


Měníme pro Vás realitní trh
.


ERA EXCLUSIVE

Mgr. Lukáš Vozárik

ERA Exclusive
Telefon: 737 109 099
Email: eraexclusive@era-reality.cz
Adresa: Prokopova 164/12, Praha 3
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Exclusive /  O kanceláři