O mně | Ing.Radim Sojka | ERA Česká republika

ERA Fair - Ing.Radim Sojka

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Fair /  Ing.Radim Sojka /  O mně

O mně

Vážení majitelé a pronajímatelé nemovitostí, vážení investoři,

jmenuji se Radim Sojka a obchodu s nemovitostmi se věnuji 1. rokem. Pracuji v realitní kanceláří ERA® Fair. Jsem sice v tomto oboru nováčkem, ale již z minulé práce vím, že největší potěšení pro prodejce je spokojený klient.

Jako každý člověk, který se učí novým věcem vím, že vše chce svůj čas. Protože již z minula jsem nastaven na službu klientům a jejich spokojenost, věřím, že i v této oblasti lze dosahovat úspěchů. Hlavním úspěchem je samozřejmě spokojený klient. A aby tak bylo, nabízím své služby nikoli v kvantitě, ale především kvalitě, což je také ústředním mottem ERY, jedné z největších světových realitních kanceláří.

Ve spolupráci s ostatními realitními kancelářemi ERA nabízím seriózní přístup a co nejrychlejší a vysoce profesionální zobchodování Vaší nemovitosti. O hladký průběh všech transakcí je postaráno ve spolupráci s finančně poradenskou společností Partners.

Jsem si plně vědom toho, že prodej či nákup nemovitosti je životní investicí, a proto Vám nabízím:

·         vysokou profesionalitu a lidský přístup

·         špičkový servis, informovanost a pravidelnou komunikaci

·         rychlý a hladký průběh celé transakce

Pokud nyní prodej Vaší nemovitosti neprobíhá podle Vašich představ nebo o prodeji teprve uvažujete, jsem připraven Vám pomoci! Budu velmi rád, pokud se stanete mými klienty, abych i Vám mohl poskytnout své nadstandardní služby!

 

       
Domů /  Seznam makléřů /  ERA Fair /  Ing.Radim Sojka /  O mně