Reference | Ing.Radim Sojka | ERA Česká republika

ERA Fair - Ing.Radim Sojka

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Fair /  Ing.Radim Sojka /  Reference

Reference

Pronájem bytu 3+1 Frýdek-Místek

Zdravím a chci poděkovat za vaše služby i spolupráci při hledání nájemce pro svůj byt.

Již podruhé jste mne přesvědčil o svých výborných schopnostech. Pokud budu mít potřebu

znovu je využít (i když si to nepřeji), zcela jistě se na vás obrátím.

 

Karel Karásek

Prodej bytu 2+1 v Zábřehu

Tímto děkuji realitnímu makléři Ing. Radimu Sojkovi z Realitní kanceláře ERA za profesionální přístup při jednání s klientem.
Byl jsem s jeho prací nad míru spokojen.
Můžu tedy svým známým jeho služby vřele doporučit.
 
S pozdravem
Miroslav Velfl
 

Koupě RD ve Štramberku

Chtěli bychom poděkovat ing. Radimu Sojkovi / ERA reality/ za zprostředkování prodeje rodinného domu ve Štramberku.

Jeho služby byly na vysoké profesionální úrovni. Ing. Sojka byl vždy vstřícný k našim požadavkům, ochotný přizpůsobit termíny jednání

našim časovým možnostem a ochotný řešit spoustu věcí /vzhledem k našemu bydlišti na brněnsku/ pomocí mailu nebo telefonicky.

Věřím, že díky jeho profesionálnímu přístupu proběhla koupě domu rychle a bez komplikací.

Služby ing. Sojky můžeme vřele doporučit.

Ještě jednou děkujeme

S pozdravem Zuzana a René Janoštíkovi

Prodej rodinného domu ve Štramberku

Our experience with ERA Reality (Pan Sojka) was a pleasure.  We felt that the service was very professional, and that we could trust him with looking after all the details.  Pan Sojka helped with every step and completed all the paperwork involved in the sale.  It was stress-free for us. Communication was perfect.  He would call and email so that we knew exactly what was going on.  There was no confusion.  If there was any change with the property viewing, Pan Sojka would contact us and let us know, so that no one wasted their time.  We felt encouraged to have him represent us, knowing that he was confident with selling the house.

We are extremely happy with and would definitely recommend ERA reality for purchasing or selling properties.  It was a pleasure to work with you.

 Thank you.

John & Roberta

Pronájem bytu ve Frýdku-Místku

Dobrý den,

jmenuji se M. KOUTNÁ a ráda bych moc poděkovala panu Sojkovi za jeho profesionálně poskytnuté služby ohledně zprostředkování pronájmu mé nemovitosti.Velmi oceňuji rychlost a profesionalitu s jakou vše dokázal.Nedovedu si představit sebe na jeho místě.Bydlím nedaleko města Kyjov,tak si dovedete představit,co by to pro mě znamenalo hledat nájemníky ve FM. Jsem ráda,že jsem dala na radu mého známého,který mi doporučil pana Sojku z ERA reality FM, jelikož jeho služeb v minulosti také využil a byl s ním nadmíru spokojen.

S přáním příjemného dne Koutná Monika

Pronájem bytu ve Frýdku-Místku

Dobrý den.

Chtěl bych vyjádřit maximální spokojenost společnosti Era reality s poskytnutím služeb při zajištění pronájmu mé nemovitosti, zvláště makléři panu Ing. Sojkovi, jenž mě zastupoval.Jeho jednání, vystupování a zájem o co nejlepší uspokojení zákazníka je více nežli jen z profesionálního přístupu. Jsem nadmíru spokojen a do budoucna si přeji potkávat více lidí jako je pan Ing.Radim Sojka.

S pozdravem

Gregor Milan

Pronájem kavárny v Místku

Dobrý den,
S Vaší realitní kanceláří jsem byla velice spokojená. Přístup pana Sojky byl skvělý, snaha, řešení problému na jedničku. Kdybych měla volit, znovu si vyberu tuto realitní kancelář.
Děkuji s pozdravem Nováková
Domů /  Seznam makléřů /  ERA Fair /  Ing.Radim Sojka /  Reference