Reference | Martin Kožuch | ERA Česká republika

ERA Fair - Martin Kožuch

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Fair /  Martin Kožuch /  Reference

Reference

PRODEJ BYTU HAVÍŘOV - Š. Mičkalová

"Dobrý den, chci touto cestou poděkovat realitní kanceláři ERA - reality, jmenovitě panu Martinu Kožuchovi, za výbornou spolupráci při prodeji mého bytu. Od první prohlídky, přes zajištění všech služeb spojených s prodejem, proběhlo vše perfektně. Profesionální přístup a velmi slušné a vstřícné jednání se všemi zúčastněnými stranami. Doporučuji a ještě jednou děkuji  Mičkalová“.

14.10.2019

 

 

 

PRODEJ BYTU OSTRAVA - V. Kaleta

"Férové jednání a lidský přístup, to je motto s kterým bez výhrad souhlasím.

Realitní makléř pan Martin Kožuch od přípravy prodeje bytu a vyřízení všech náležitosti až po prodej udělal maximum k mé spokojenosti. Nehledě na nezištnou pomoc při vyklízení bytu a stěhování.

Děkuji i pani Sucháčkové za pomoc s knížkami a starost.

Doporučuji RK ERA za profesionální a lidský přístup.

Moc děkuji".

Vladimír Kaleta, prodej bytu Ostrava 8.10.2019

Prodej rodinného domu Dolní Sklenov - J. Kurečková

"Realitní kancelář ERA Fair, konkrétně  pan Martin Kožuch mi zprostředkovával prodej mého staršího rodinného domku v Dolním Sklenově. 

Spolupráce byla perfektní. Nemám ani jednu výtku – jsem maximálně spokojená.

Vzhledem k tomu, že se obchod uskutečňoval na dálku, kdy komunikace probíhala výhradně přes telefonní hovory a e-maily jsem byla velice pozitivně překvapena jak pan Kožuch dokáže rychle a obratně vyřizovat mé hovory a požadavky. Vstřícnost, spolehlivost, rychlost, urgentnost a komunikativnost jsou velmi přidanou hodnotou.

Moje nemovitost se díky jeho zkušenostem a hlavně přístupu prodala velmi rychle za slušnou cenu. Skutečně mi zařídil vše, co slíbil, obchod dokončil přepisem energií  a předávacím protokolem.

Tuto kancelář mohu jen doporučit. 

Ještě jednou děkuji za vaše služby a spolupráci".

19.9.2019

Prodej RD Vratimo - L. Pobuda

"Dobrý den,

pán Kožuch se nám staral o prodej staršího domu ve Vratimově.

Touto cestou bychom mu chtěli velice poděkovat za jeho neskutečnou vstřícnost, píli a profesionalitu, kterou do celého prodeje vložil. Vždy, když se vyskytl jakýkoli problém, obratem ho vyřešil. Je to člověk na pravém místě, kterých v tomto oboru moc není.

Možná se ještě při nějaké koupi či prodeji nemovitosti setkáme".

Libor Pobuda s rodinou

17.8.2019

Reference Mráčkovi

"Od prvního kontaktu pozitivní  přístup od p. Kožucha. Po několika zkušenostech  s realitními makléři, konečně někdo opravdový.

Velice si vážíme přístupu a péče  p. Kožucha od prvního okamžiku až po nekonečnou kupi a servisu v celkovém jednání. Jeho profesionalitu a lidský přistup oceňuju.

I to, že při všem nám byl velice nápomocný a ochotný a celkově nám to usnadnilo projít velice náročným procesem a to hodnotím jako velké pozitivum.

Za celou dobu jednání s p. Kožuchem se mi nestalo nic negativního. 

                        Tímto děkuji za spolupráci.“

 

                                                                Celá rodina Mráčkova

Kempná Helena

"Dobrý den, pane Kožuchu, 

 

chtěli bychom Vám poděkovat za zprostředkování koupě garáže a všechny služby s tím spojené. Jsme moc spokojení a pokud bychom kupovali nebo prodávali nějakou další nemovitost, s důvěrou se na Vás rádi obrátíme. 

 

Přeju mnoho pracovní úspěchů a hezký den :) ".

 

Helena Kempná 16.5.19

Domů /  Seznam makléřů /  ERA Fair /  Martin Kožuch /  Reference