ERA Fair

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Fair /  O kanceláři

O kanceláři

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

 Kancelář ERA FAIR je součástí  celosvětové úspěšné sítě ERA Real Estate která byla založena v roce 1971 ve Spojených státech, v současné době působí ve 42 zemích světa a spolupracuje s přibližně 32 000 realitními profesionály.

S více než 1 100 realitními kancelářemi je ERA rovněž nejrychleji rostoucí sítí v Evropě, kde je zastoupena ve 14 zemích.

 

ERA byla založena a do dnes funguje na principu myšlenky spolupráce pomoci jeden druhému, sdílení informací a vytváření chytřejší komunity realitních odborníků. Naše komunita spojuje místní zkušenosti s globálním know-how na realitním trhu. Dodáváme skutečnou hodnotu k prodeji bydlení.

 

Kancelář ERA FAIR působí v oblasti Severní Moravy, se zaměřením na oblast Moravskoslezských Beskyd, Ostravska a Frýdecko-Místecka.


 

Spojením našich znalostí regionálního trhu se špičkovými procesy celosvětové značky ERA Reality přichází do naší oblasti nový standard realitních služeb na který většina klientů není zvyklá. 

Vyzkoušejte i vy co znamená prodávat, či kupovat nemovitost se skutečnými profesionály s tradicí na realitním trhu a špičkovým know-how nadnárodní společnosti.

 

 

CHCETE S NÁMI SPOLUPRACOVAT? STAŇTE SE MAKLÉŘEM NEBO ZÍSKEJTE ODMĚNU ZA TIP NA NEMOVITOST!

 Více informací na tel. +420 604 694 894

ERA Fair
Telefon: 723 684 886
Email: erafair@era-reality.cz
Adresa: 17. listopadu 2262, Frýdek-Místek
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Fair /  O kanceláři