O kanceláři | ERA Fair | ERA Česká republika

ERA Fair

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Fair /  O kanceláři

O kanceláři

 

 

Jsme nová dynamicky se rozvíjející realitní kancelář, kterou jsme  založili s cílem vrátit makléřskou profesi na profesionální úroveň a poskytnout tak všem klientům možnost kvalitních, seriózních a komplexních služeb v maximální kvalitě za přiměřené finance. Za tímto účelem jsme se spojili s celosvětovou sítí realitních kanceláří ERA Reality, která má více než 45 ti letou tradici a působí ve více než 42 zemích světa.

Plně si uvědomujeme, že nákup i prodej nemovitostí pravděpodobně představuje jednu  z nejvýznamnějších finančních transakcí vašeho života, proto se zaměřujeme na maximální bezpečnost všech realitních transakcí.

 

NAJDEME NOVÉHO KUPCE PRO VÁŠ DOMOV

Jsme realitní makléři a dokážeme prodat vaši nemovitost rychle za co nejvyšší cenu. Stanovíme prodejní cenu, připravíme nemovitost na prodej, vypracujeme podrobný marketingový plán a ten následně budeme realizovat.

Naším  úkolem je najít takového zájemce, který se do vašeho domova zamiluje, naprosto mu propadne. Stovky prodaných nemovitostí a spokojených klientů nás utvrzují v tom, že toho pravého kupce najít umíme.

 

SLIBY PRO NÁS NEJSOU PRÁZDNÉ FRÁZE

Profese realitního makléře je naším životním stylem, rovné jednání s klienty naši prioritou. Své práci podřizujeme vše – a za zájmy svých zákazníků neváháme bojovat.

Dobře víme, že prodej nemovitosti je důležitý životní krok. K profesionálnímu jednání se zavazujeme ústně i písemně. Náším cílem je spokojený klient.

 

 

 

 

 

ERA byla založena a do dnes funguje na principu myšlenky spolupráce pomoci jeden druhému, sdílení informací a vytváření chytřejší komunity realitních odborníků. Naše komunita spojuje místní zkušenosti s globálním know-how na realitním trhu. Dodáváme skutečnou hodnotu k prodeji bydlení.

 

Kancelář ERA FAIR působí v oblasti Severní Moravy, se zaměřením na oblast Moravskoslezských Beskyd, Ostravska a Frýdecko-Místecka.


 

Spojením našich znalostí regionálního trhu se špičkovými procesy celosvětové značky ERA Reality přichází do naší oblasti nový standard realitních služeb na který většina klientů není zvyklá. 

Vyzkoušejte i vy co znamená prodávat, či kupovat nemovitost se skutečnými profesionály s tradicí na realitním trhu a špičkovým know-how nadnárodní společnosti.

 

 

CHCETE S NÁMI SPOLUPRACOVAT?

Můžete se stát MAKLÉŘEM NEBO ZÍSKEJTE ODMĚNU ZA TIP NA NEMOVITOST!

 Více informací na tel. +420 604 694 894

 

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ                                                                                                              

ERA Fair
Telefon: 723 684 886
Email: erafair@era-reality.cz
Adresa: J. Opletala 924, Frýdek-Místek
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Fair /  O kanceláři