O kanceláři | ERA For you | ERA Česká republika

ERA For you

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA For you /  O kanceláři

O kanceláři

         

Realitní kancelář ERA For you vznikla ze společnosti Reality4you.eu, kterou založili tři zakladatelé z realitního a finančního oboru, kteří se specializují hlavně na Mladou Boleslav a přilehlé okolí. Hlavními pilíři společnosti jsou kvalitní a dlouhodobý servis jak pro nové, tak pro stávající klienty v oblasti realit, financí a právních aspektech. Hlavním principem fungování je poskytnout VÍCE než ostatní. Pozitivní a nezapomenutelný zážitek jednoho z nejdůležitějších rozhodnutí v životě  člověka a vše transparentně, kvalitně  a s úsměvem.  

Náš tým profesionálů  v oblasti realit, financí a práva je tady pro to, aby se s maximálním nasazením postaral o koupi nebo prodej a vše s tímto související. Doprovázel Vás jako Váš věrný rádce i v průběhu Vašich budoucích rozhodnutí. Jsme tady pro to, abychom za Vás udělali odbornou práci a ušetřili čas a peníze, které můžete věnovat své rodině, koníčkům, Vaší práci atd.

Současný trh v ČR je bohužel oproti světu stále v plenkách, a proto je zde i spousta společností, které svým

neprofesionálním jednáním kazí jméno všem společnostem v tomto oboru a zároveň nejednají eticky a na úrovní, kterou si klient zaslouží a na kterou má právo. Proto jsme se nechali inspirovat společností, která ve světě má dlouhodobou tradici je na trhu již několik desítek let. Jejím hlavním cílem je spokojenost zákazníka! Nyní máme možnost společně s Vámi ukázat, že vše se dá dělat jinak!  ODBORNĚ, PROKLIENTSKY A FÉROVĚ!

Naším závazkem je jednat férově, transparentně a hlavně Vás chránit.To je to nejcennější, co společnost může mít! 

Realitní kancelář ERA For you pro Vás vymyslí řešení šité na míru přímo pro Vás, ať je Vaše finanční situace jednoduchá či více komplikovaná, dokážeme vymyslet řešení bydlení pro každého!  Rozhodnutí je jen na Vás!Naše konzultace jsou pro jakoukoliv příjmovou skupinu poskytované bezplatně a nezávazně!Provedeme analýzu Vaší nemovitosti, případně kupované nemovitosti a připravíme doporučení z realitního, finančního a právního pohledu.  

Naší specialitou je vyhledávání nemovitostí na míru pro naše klienty! Pokud jste nebo budete naším klientem, který má představu o svém vysněném bydlení, rádi si s Vámi o Vaší představě budeme povídat a hledat pro Vás Vaše vysněné bydlení. Tito klienti mají přednost při výběru nemovitosti a dostávají nabídky nemovitosti z první ruky a dostanou se na nabídku, která se nedostává na servery internetových strán

ek. 

Jsme tady pro Vás, jme ERA For You!

 

 

tel.: +420 774 454 300, e-mail: marek.hodbod@era-reality.cz
 

Najdete nás i na Facebooku : https://www.facebook.com/eraonlyforyou?fref=ts

nebo nás navštivte na adrese Železná 51, Mladá Boleslav 2

93 01.

 


 

 


Z důvodu zkvalitnění služeb Vás na závěr informujeme - ve smyslu zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele:

Dojde-li ke sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, podá na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce  www.coi.cz ."


 

ERA For you
Telefon: 774454300
Email: eraforyou@era-reality.cz
Adresa: Železná 51, Mladá Boleslav
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA For you /  O kanceláři