O mně | Ing. Oksana Hodboďová | ERA Česká republika

ERA For you - Ing. Oksana Hodboďová

O mně

Vážení stávající a potenciální klienti, spolupracovníci, dovolte mi abych se Vám představila.

Jmenuje se Oksana Hodboďová a již několik let pracují v oblasti nezávislého poradenství v oblasti financí, které jsem 5 let studovala na vysoké škole. To bylo hlavním důvodem proč jsem začala pracovat v tomto oboru a kdy jsem si postupně rozšIřovala obzory a  dostala se i k nemovitostem a všemu co s řešením bytové otázky souvisí ať se jedná o právní servis, rekonstrukce nemovitosti, výstavba, finanční stránka atd.

Mým cílem je zvyšovat kvalitu této služby na úroveň kdy naši klienti budou s touto službou nejen SPOKOJENÍ ale budou NADŠENÍ!

Mým cílem je zvyšovat úroveň této služby na neustále vyšší a vyšší úroveň, tak aby tato služba byla vnímána jako NADSTANDARDNÍ LUXUSNÍ SLUŽBA!

Mým cílem je nastavit laťku tak vysoko aby se realitní trh pohnul dopředu tím správným směrem za přísných podmínek  a nejvyšší kvality!

Etika, dodržování dohod a spokojenost klienta bez rozdílU v bonitě. To jsou základy na kterých stavím! s pomocí kvalifikovaných odborníků z různých oblastÍ lze splnit SEN Klienta bez žádné  finanční a časové újmy  a s úsměvem na tváři. 

S námi zvládnete nemožné, nereálné, nepředstavitelné!
 
Obraťte se na nás a vyzkoušejte si to nejlepší na trhu :-)

Těším se na spolupráci s Vámi, těším se na každého z Vás!

Oksana Hodboďová