Reference | Ing. Oksana Hodboďová | ERA Česká republika

ERA For you - Ing. Oksana Hodboďová

Reference

Reference paní Vlčkové

Chtěla bych ohodnotit Vaší realitní kancelář-již mám zkušenosti s několika realitními kancelářemi a nebyli zrovna na jedničku! Proto když jsme se rozhodli prodat náš byt a koupit větší dost dlouho jsem vybírala na koho se obrátit,nakonec jsem se rozhodla pro Eru,zavolala jsem a domluvila schůzku,vysvětlila jsem o co jde a setkala jsem se s opravdu vstřícným jednáním a příjemnými lidmi,přesto jsem po svých zkušenostech byla stále trochu nedůvěřivá,postupem času se moje nedůvěra rozplynula,protože jsem se přesvědčila,že se všichni snaží jednat opravdu na rovinu.Nakonec jsme přes tuto kancelář náš byt prodali a jiný-větší-zakoupili,samozřejmě se v průběhu tohoto celkem složitého jednání objevilo několik problémů,ale i ty se podařilo zdárně vyřešit,hlavně díky profesionalitě těchto lidí-paní Hodboďové,panu Hodboďovi,paní Hájkové,ale i obětavé a ochotné sekretářky,tímto Vám všem děkuji Eva Vlčková

Reference paní Chovancové a pana Karyho

Rádi bychom chtěli touto cestou velmi poděkovat paní Oksaně Hodboďové  za vstřícnost, ochotu a především za naprosto profesionální a komplexní péči po celou dobu s vyřízením hypotéčního úvěru ,  nákupu pozemku ,  prodeje bytu .  Realitní kancelář ERA FOR YOU můžeme vřele doporučit. Prodej bytu proběhl díky makléři panu Hodboďovi rychle a naprosto bezproblémově.

Děkujeme a přejeme hodně úspěchů  !!!

Chovancová Markéta  a  Dušan Kary

Vajnlichovi - financování domu Tatce

Ještě chceme poděkovat za skvělé služby vaší realitní kanceláře. Díky Vám nám bylo umožněno zakoupit si náš dům v Tatcích a splnit si tak náš sen o vlastním bydlení. Zejména chceme poděkovat Vám a pí. Oksaně Hodboďové díky které nám bylo umožněno finančně si tento barák dovolit. 
Bez jejich ,,kouzel,, by jsme na hypotéku určitě nedosáhli :-)
Jsme Vám velice a zavázáni a pokud budete mít někdy cestu přes Tatce zastavte se, rádi vás uvidíme. 

S pozdravem a VELKÝM DÍKY

VAJNLICHOVI