ERA Garancia K. Hora

Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Garancia K. Hora /  O kanceláři

O kanceláři

 

Zásady ochrany osobních údajů Garancia

 

ZA ROK 2018 JSME OPĚT ZÍSKALI 1. MÍSTO V HODNOCENÍ KANCELÁŘÍ V CELÉ SÍTI ERA REALITY V ČESKÉ REPUBLICE,

V PROJEKTU ERA HYPOTÉKA JSME OBSADILI KRÁSNÉ 3. MÍSTO.

 

             

 

ERA GARANCIA BYLA PRVNÍM PARTNEREM V ERA REALITY V ČESKÉ REPUBLICE A LETOS SLAVÍME JIŽ 10 LET SPOLUPRÁCE, TAKÉ JSME ČESTNÝM ČLENEM GOLD COMPANY CLUB!   

 

 

 

  

 

 

POUČENÍ SPOTŘEBITELE PRO KLIENTY, KTEŘÍ UZAVÍRAJÍ S REALITNÍ KANCELÁŘÍ ERA GARANCIA ZPROSTŘEDKOVATELSKOU ČI REZERVAČNÍ SMLOUVU.

POUČENÍ SPOTŘEBITELE GARANCIA.PDF

 
 

Realitní kancelář ERA GARANCIA pokrývala svou činností od samotného počátku v roce 1991 jak region okresu Kolín, tak i realitní trh sousedního okresu Kutná Hora. Obě okresní města jsou od sebe vzdálena pouhých 16 km, a proto současné působení v obou enklávách vnímáme jako jeden přirozený tržní prostor. Realitní makléři se ve své činnosti na Kutnohorsku opírají o činnost kanceláře, která je vhodně umístěna v dolní části Václavského náměstí na výjezdu z hlavního Palackého náměstí.

Vedoucí pobočky a také velice úspěšnou realitní makléřkou je paní Alena Trojanová, která je od roku 2015 pravidelně každým rokem vyhlášena jako čestný člen ERA Excellent Clubu, což je ocenění pro neúspěšnější makléře celorepublikové sítě ERA.  

Náš tým se v Kutné Hoře od roku 2013, kdy byla tato pobočka otevřena, rozrostl o další makléře, a to Hanu Špičkovou, makléřkou pro Uhlířské Janovice a okolí, Zdenu Stehlíkovou, makléřkou regionu Čáslav a Lucii Drábkovou, makléřkou, jejíž lokalitou jsou Červené Pečky a okolní vesnice.

            Je jistě velkou výhodou pro klienty, že tým makléřů a pracovníků realitní kanceláře v Kolíně a v Kutné Hoře je početně i odborně silný a vzájemně se může podporovat. Co je však zásadní předností pro kohokoliv, kdo bude prodávat či kupovat přes ERA GARANCIA Kutná Hora či Kolín nemovitost, je pevné zakotvení realitní kanceláře v řetězci ERA Reality®. Používaná technologie, referenční systém celorepublikové sítě ERA a odbornost školených makléřů zkracují dobu prodeje, zvyšují tržbu zákazníka za prodanou nemovitost a upevňují jeho jistotu v návazných právních a daňových úkonech.

            Uvážíme-li, že nejzkušenější makléř naší realitní kanceláře má za sebou do konce roku 2017 prokazatelně celkem 822 úspěšně dokončených realitních transakcí, je jisté, že je u nás zákazník v nejlepších rukou. Životní obchod, jakým prodej nemovitosti pro většinu zákazníků bývá, umíme do všech detailů a bez rizik, protože naše pětadvacetiletá zkušenost v branži je nenahraditelná.

            Jsme připraveni nejen k prodeji či pronájmu Vaší nemovitosti, ale rádi Vám bezplatně poradíme v tom, v čem jsme úspěšnými profesionály. Neváhejte využít naši nabídky, těšíme se z Vaší důvěry …

 vedoucí realitní kanceláře ERA GARANCIA Kutná Hora
Tel.:        311 240 124
GSM:     
724 992 630
Email:    alena.novakova@era-reality.cz
ERA Garancia K. Hora
Telefon: 311 240 123
Email: eragarancia@era-reality.cz
Adresa: Václavské náměstí 275/4, Kutná Hora
Domů /  Seznam kanceláří /  ERA Garancia K. Hora /  O kanceláři